Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė

2020-06-11, Tauragės AVPK inforamcija

2020 m. birželio 10 d. apie 14.20 val. policijos pareigūnai tikrindami gautą informaciją, kad Šilutės r., Švėkšnos sen., Pjaulokių k., galimai vyras, 1965 m., laiko ir gamina naminę degtinę pasitvirtino. Patikrinimo metu esančioje teritorijoje buvo rasta visa įranga gaminti naminei degtinei bei apie 3 tonos raugo. Bravore darbavosi du vyrai, gim. 1965 m., ir 1961 m., tačiau darbus užbaigė policijos pareigūnai, kurie išardė rastą bravorą bei konfiskavo raugą.

Atliekant tolimesnius veiksmus buvo atliktos kratos ir vienos kratos metu, gyvenamojo namo rūsyje, Šilutėje, rastos septynios plastikinės 10 litrų talpos, kurios buvo sklidinos naminės degtinės. Taip pat šalia visa to rasta ir kontrabandinių cigarečių: 2 pakeliai ,,Queen superslims”, 10 pakelių ,,Minsk”, 4 pakeliai ,,Premjer”, 30 pakelių ,,NL Full Flavor”, 20 pakelių “Fest”. Iš viso namuose rasta ir paimta 70 litrų naminės degtinės bei 66 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


Straipsnio komentarai

C2020-06-11
o po kiek dabar naminukė vaikšto? Jeigu reikėtų 5l?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-11
keistai skamba tauragės AVPK informacija kur jie aiškina kad jie rado ir konfiskavo 3 tonas raugo. Negi rimtai nusivežė raugą į komisariatą ar kažkur saugoti į kokią aikštelę kaip daiktinį įrodymą. Matot su naminės varymu yra lygiai tokios pat problemos kaip ir su bet kuo kitu, kur kuriama kažkas naudojant energiją. Šiais laikais jau atseit galima energiją imti iš oro, saulės, tt.. Bet vis tiek susidaro atliekos - šalutinis produktas arba kitaip tariant žlaugtai. Šilutėje biofuture spirito gamykla žlaugtus dykai dalindavo bet kam kas tik panorėdavo, kiek tik valiodavo panešti. Nu kaip iš tos tūkstantis ir vienos nakties pasakos apie sezamai atsiverk lobių pilną olą į kurią buvo nusitaikę kažkokie alibabos ir plėšikai. Verdainėje visada maišydavosi po kojomis turistaujančių kaimiečių traktoriai su cisternomis arba kaip tik su tomis kubinėmis talpomis. Nu atseit žlaugtai yra labai geras priedas pašarams, bet tuo pačiu kaip ir bet koks "vaistas" tai yra nuodas jeigu viršyjamos dozės. Buvo net istorijos kai atseit patys veždavo ir slapta pildavo naktimis tą nuodingą "turtą" į laukus. Aš kaip suprantu šitie ir kiti ugninio vandens misionieriai turbūt naminę varydami susiduria su panašiomis problemomis. Turbūt dėl to ūkis tarnauja kaip stogas kur tuos žlaugtus galima sušerti karvėms ar kitiems galvijams, kiaulėms, kur po to tuos gyvulius patys suvalgo ar sušeria kitiems. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?