Didžiojoje Britanijoje, Piterbore brutaliai nužudytas lietuvis sporto treneris

2020-06-14
Paul Bryan/geograph.org.uk nuotr. ir Youtube stopkadras
Paul Bryan/geograph.org.uk nuotr. ir Youtube stopkadras

Didžiojoje Britanijoje, Piterbore, penktadienį peilio dūriais brutaliai nužudytas imigrantas iš Lietuvos Dainius Kasiliauskas. Vyras imigrantų itin pamėgtame mieste dirbo sporto treneriu.

Miesto portalas „Peterborough Telegraph“ skelbia, jog nusikaltimas buvo įvykdytas penktadienio rytą, apie 9–10 val. Į nusikaltimo vietą atvykę pareigūnai rado jau nebegyvą vyrą, o jo nužudymu įtariamas 37 m. vyras, pastarasis buvo sulaikytas.

Tiek vietos lietuvių bendruomenėje, tiek ir kitose socialinėse bendruomenėse, su kuriomis nužudytasis turėjo ryšių, greitai paaiškėjo, kad auka tapo iš Lietuvos atvykęs sporto treneris Dainius Kasiliauskis. Tačiau policija oficialiai patvirtinti žuvusiojo tapatybės.

Iš Šilutės kilęs D. Kasiliauskis Piterbore mokėsi kineziologijos, dirbo sporto treneriu, be to, mokė kovos menų.

alfa.lt


Straipsnio komentarai

/////2020-06-29
kada tu ufonaute baigsi grybauti su savo komentarais,kuriu normalus zmones net nesupranta?negi jums psichiatrineje ligoninej nedraudzia naudotis internetu? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-14
ką reiškia išsireiškimas "kilęs iš šilutės"? Aš asmeniškai nors ir pragyvenau šilutėje beveik pusę amžiaus tokio veikėjo šilutėje nesu matęs, neprisimenu, niekados apie tokį negirdėjau, tt Gal jo dokumentai kilę iš šilutės? Gal jisai buvo atskridęs į šilutės aerouostą ir po to išskrido. Nu jis kilo iš šilutės. Jeigu kilęs iš šilutės ar tai skaitosi kad jis kilmingas?
Matot jeigu čia ne kažkokia klaida padaryta su pavarde, tai čia greičiausiai lenda raguotų buratinų nosys iš rakštisteininkysčių maišo. Tame peterbore figūruoja "dainius kasiliauskis", kuris turėjo ir firmą pavadinimu "žverynas fight club". Jis kaip tik teistas nesenai nes išspyrė kažkam duris, išspardė virtuvę, sulaužė palanges: Dainius Kasiliauskis (27) of Buckminster Place, Peterborough; Guilty plea to criminal damage of a door, kitchen work top and garden trellis (value unknown); Compensation of £1,550
Tad čia irgi įdomiai gaunasi jeigu žiūrėti ir tikėti geltonosios spaudos priespauda. Atseit šilutė tiekia nusikaltėlius į anglių karalystę bandydama paversti į baudžiamąją koloniją.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?