Paraiškas verslo pradžiai galima teikti iki birželio 18 d.

2020-06-16, zum.lrv.lt

Paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“, kai verslo planui įgyvendinti yra mokama išmoka, galima teikti iki birželio 18 d. įskaitytinai. 

Paraiškų priėmimo terminas pratęstas, dėl Žemės ūkio ministerijos informacinės sistemos (ŽŪMIS) strigimo  vakar, paskutinę paraiškų teikimo dieną pareiškėjai neturėjo galimybės elektroniniu būdu Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) pateikti paraiškas.

Vadovaujantis KPP administravimo taisyklėmis, nesant galimybės paskutinę paraiškų pateikimo dieną pateikti paraiškos dėl ŽŪMIS gedimo ir apie ŽŪMIS neveikimą NMA paskelbus interneto tinklalapiuose www.nma.lt ir https://zumis.lt, paraiškas galima pateikti popierine forma per 3 darbo dienas nuo paskutinės kvietimo dienos. 

Paraiška, jos priedai bei motyvuotas prašymas su įrodymais, kad paramos paraiškos nepavyko pateikti dėl ŽŪMIS gedimo paskutiniąją kvietimo laikotarpio dieną, turi būti pateikti spausdintine forma NMA adresais, kuriuos rasite čia.

Pildymui skirtą paraiškos formą rasite NMA svetainėje prie informacijos apie priemonę. Popierine forma teikiamoje paraiškoje skilčių išdėstymas ir pavadinimai gali skirtis nuo elektroninės paramos paraiškos formos laukų.

Gavusi paramos paraišką spausdintine forma ir pareiškėjo motyvuotą prašymą su ŽŪMIS neveikimo įrodymais, NMA įsipareigoja per 10 darbo dienų priimti sprendimą dėl paramos paraiškos priėmimo.

Pagal NMA informaciją


Straipsnio komentarai

..2020-06-16
Nu čia kažkas labai panašaus į sekundės banko sekundantinę veiklą: reikia pinigų pinigų yra. Matot tai kažkokios nutylėtos nacijos mokėjimo agentūra. Čia kalba eina ne apie pinigus, bet kažkokias žinias ir mokslus kurių ant pečių nenešiojama. Jeigu jūs mokate pinigų pasiimti iš sezamai atsiverk olos tai jūs ir esate vienas iš tūkstančio gaujų laisvai bėgiojančių alibabinių plėšikų. Tik nedarykit klaidos su dvikalbystėmis. Jeigu jums sakoma kad pinigų yra, tai nebūtinai jums bandoma tašyti jūsų buką kuolą su mediniais šaukštais kad jūs yrate ir tuojau jūsų nebebus. Ne piniguose esmė. Čia panaši pažadėtų žemių afera kaip pinigų darymas naudojantis lyderyste filme "glengarry glen ross". Jie turi visko kad prasukti biznį išskyrus drąsos prifarširuotus kelėnus, kurie pasinaudodami tais pinigais nueitų nežinia kur ir parneštų nežinia ką. Tame ir esmė kad tie pinigai nedalinami ne saviems kurie yra ne mūsiškiai. Tai ir yra karinės operacijos. Ir kadangi viskas yra "slapta" tai negalima nieko ir sakyti kaip jie atpažįsta kur savi ir kur mūsiškiai ir kas būna jeigu kažkoks vietinis aborigenas sugalvoja kažką "prasukti". Tai turbūt misija neįmanoma. Man rodos mano viena klasiokė su įdomia pavarde nutekėjo dirbti į tą agentūra tarsi būtų kažkam "sava". Tokios ilgos blakstienos. Tokia įdomi fizionomija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?