Šilutėje į svetimą automobilį įsėdęs vyras sumušė vairuotoją ir subadė padangas

2020-06-17
M.Patašiaus asociatyvi nuotr.
M.Patašiaus asociatyvi nuotr.
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuomet nuosavame automobilyje pažįstamas asmuo užpuolė vyrą.

Kaip pranešė Tauragės apskrities VPK, pirmadienį, apie 16 val., Šilutėje, V.Kudirkos gatvėje, iš matymo pažįstamas asmuo įsėdo į 80-mečiui vyrui priklausantį automobilį „Mitsubishi Galant“.

Konflikto metu sulaužė vairuotojo akinius, sukėlė fizinį skausmą bei subadė automobilio padangas.

Nuostolis 215 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

..2020-06-17
Va čia ir yra labai įdomūs reikalai, nes kaip ir bet kokį įvykį taip ir šitą galima forminti kad tai smurtas artimoje aplinkoje. šilutėje nors teismą buožės ir panaikino įsisteigdami rūmus, bet tai nereiškia kad nėra susikūrta kažkokių pogrindinių linčo teismų kur palyginimui ispanijos inkvizicija tai tik kažkokių trapių gėlyčių žydėjimas. Čia reik turėti omenyje kad tuos įstatymus pradėjo kurti lygiagrečiai su drąsos kelio spektakliu ir klonio gatvės patvoriniais (wall street). Ir dar neaišku ką ta klonavimo gatvė klonavo arba turėjo tarnauti kaip klonavimui kaip "laboratorinio darbo" pavyzdys kur pritaikoma vietinei faunai kažkas išversta iš kažkokios kitos kalbos. Nu pamenate prieš 10 metų 2000m amerikoje buvo panašus Elián González spektakliukas.
Tad mes ir nagrinėjame kažkokį mechanizmą kuris slepiasi po "įstatymu" pavadintu "APSAUGOS NUO SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE ĮSTATYMAS". Tame ir esmė kad tas įstatymas ir sukurtas laužant bet kokias teisines normas, prieštarauja ne tik lietuvos konstitucijai bet ir bet kurios pasaulio valstybės ar tarptautinių organizacijų įstatymams. Nes ten suteikiami kažkokiems veikėjams labai stebuklingi įgaliojimai, sukuriami kažkokie "centrai", tt. Ir labai tuose įstatymuose akcentuojama kad "skuba" kad nereiktų teismų ir teisėjų, nukentėjusiems nuo smurto patiems pareiškimų rašyti net nereikia, viskuo pasirūpina kažkokie rūpintojėliai gestapininkai, tt.. Bet kadangi tai karinės operacijos tai irgi negalima "kovoti" su tuo kaip su kažkokiu reiškiniu kuris egzistuoja. Jūs net neįsivaizduojate apie ką eina kalba, nes kadangi jie formina kažkokia "uber alles" veiklą jie nutyli apie kažkokius "uber alles" priemones kurie jiems leidžia tą įstatymą vykdyti. Tai yra ypač baisu kai visa visuomenė yra butaforinė - fiktyvios santuokos, fiktyvūs vaikai, tt.. Taip kaip įstatymas apibrėžia tą savoką: "Artima aplinka – aplinka, kurią sudaro asmenys, siejami arba praeityje sieti santuokiniais, partnerystės, svainystės ar kitais artimais ryšiais, taip pat asmenys, kartu gyvenantys ir tvarkantys bendrą ūkį." Tame ir esmė "kiti artimi ryšiai" tai ir yra tie ryšiai kur svetimo skausmo nebūna. Svarbu kad yra "ryšys". Jeigu nėra ryšio tai dar blogiau, nes jūs nesuprantate kas čia per ryšys visus sieja. Jau vien su savo atsiribojimu tylos siena (non state actor) jūs skaudžiai žeidžiate visus aplinkinius. Tam ir yra kažkokie ryšininkai, vyriausybinis ryšys, aplinkos apsaugos ministerija, visos tos bendruomenės, seniūnijos, seniūnaitijos, kaimynystės, tt. Kitas svarbus "mechanizmas" kuris sukasi tai kryžiuočių žvejyba kur kabinami ir vyrai ir moterys sunumeruotose kabinetuose. Arba kitaip tariant skandinaviškas prostitucijos medelis. Tame ir esmė kad kai moteris ar vyras žongliruoja kelis "ryšius" tai nereiškia kad tai aferistas, don žuanas, ostapininkas, tt Tai yra naktinių vikingų plaštakos ir plaštakės. Neužmirškit kad prostitutės kurios užsiima operatyvine veikla nebaudžiamos. O "klientas" turbūt jau skaitosi kaip tas kuris "geidė svetimos moters". Va čia irgi yra įdomūs reikalai, nes visi gyvename artimoje aplinkoje, susieti ir supančioti grandinėmis ir saitais, bet visi yra svetimi, nes taip ir sugalvota kažkokios trojos arklidės.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ponas C.2020-06-17
Matyt buvo už ką Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?