Policijos pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant asmenį

2020-06-17, Tauragės AVPK inforamcija

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate Veiklos skyriuje vykdomas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 215 str. 1 d. (Neteisėtas elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimas).

Atpažinus vaizdo įraše matomą vyriškį, kuris išeina iš parduotuvės (dėvi striukę su juostomis rankų ir nugaros srityje) ir turint naudingos informacijos, prašome pranešti Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai Kristinai Toliušytei, tel. Nr. 8 700 64 052 arba el. paštu kristina.toliusyte@policija.lt.


Straipsnio komentarai

..2020-06-18
Nežinau apie kurią tu žmoną kalbi. Gal pas kryžiuočius kaip ir su "mūsų tėvu kur pakabintas danguje, yra visiems viena žmona. Ty žodis "žmona". Aš asmeniškai neturiu jokių žmonų nei raguotų nei su ragatkėmis. visos santuokos jeigu tokios buvo ar yra apiformintos ant manęs yra fiktyvios. Dar reik turėti omenyje kad atgimėlystes. Pavyzdžiui mano "brolis" apsiženijo nesenai už kažkokios c​ž​v atvejo vadybininkės. Aš vestuvėse nebuvau ne vien todėl kad nekvietė, bet tokie keisti giminystės ryšiai turbūt irgi turėjo "įtakos". Ta jo žmona atseit saliamoninė kultūristė, kuri teplioja tai kas švaru ir vadina tai brangiai apmokamu menu. Ir dar taip įdomiai tokia vos apsiplunksnavusi "menininkė" bet visos garsiausios pasaulio kompanijos vos tik atsikrausto į lietuvą prašo jos kad ištepliotų jų ofisų sienas. Ir moka jai didžiulius pinigus. Nu manau google tai yra pakankamai didelė kompanija, kad paminėti kaip vieną iš pavyzdžių. Ir tas jos "menas" tai toks lėkštas tarsi įkvėpimo semtasi ropojant komunistinėje santvarkoje, kurios jinai kaip ir nemačiusi nes gimusi biški per vėlai kad suprasti kaip atrodė ta tarybų sąjunga.. Nu čia gal eina kalba apie kažkokias venesuelas, kubas, šiaurės korėjas, tt... Jeigu jai rimtai taip gražu. Jai tai įaugę į kraują. Čia tokiu atveju jeigu jinai neužsiminėja piktybiškai karine propaganda. Va kas įdomu su ta santuoka tai ne tik ta zvonkinė pavardė, bet ir socialiniuose tinkluose nenuilstami aiškinimai apie "mūsiškių" šventines dienas, kad kur žodis meilė lygu vaivorykštėms. Jeigu piešia santuoką tai arba du jaunikiai arba dvi nuotakos. Jeigu piešia šventę tai iškrypėliato vėliava didžiulė ir lietuvos vėliava kur nors mažytė. Kokia keista tolerancija. Nu žinai tarsi magnetas suriestas į ožio ragą. Ir čia kalba ir eina apie aklųjų karalystę, kuriems nesimato tos magnetiškai laukinės žvaigždutės. Čia ir yra ta scena apie ėriukų tylėjimą. Aš aišku spekuliuoju apgraibomis su "įsivaizduojamomis" rankomis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to @ ..2020-06-17
jeigu esate toks, kokiu apsimetate, žmona seniai ragus įstatytų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ to .. kodėl...2020-06-17
Tai ne nuomonė ir aš ne protestuoju nieko. Visų pirma jeigu nėra privatumo tai nėra ir viešumo. Ir čia aš kalbu ne tik apie kažką kur tu nepagauni kampo apie atbėgančius vilkus iš už kampo. Jeigu aš neturiu kur gyventi, neturiu nei vardo nei pavardės, tai apie kokią mano nuomonę gali būti kalba? Tai yra vergovinė santvarka, kur iš kažkokio gardo kuriame surankintas grandinėmis vergas girdisi truputį triukšmo. Ir visi buožės gulėdami ant krematoriumų krosnių spjaudo nuotoliniu būdu bandydami nuslopinti tas aimanas.. Kas įdomu kad jinai sėkmingai egzistavo ir prie komunizmo. Televizoriaus aš jau senai iš viso nežiūriu. Kai būna kalbos su savimi tai ir yra kalbos apie branduolinę energetiką, kur dalijama ir skaldoma tai kas atseit nedaloma. Pats pagalvok apie anglų kalbos išsireiškimą "a tom boy". Ar tai berniukas vardu tomas? ar atominis berniukas? ar mergaitė kuri elgiasi kaip berniukas? O gal tai baltoslaviški žodžiai užrašyti ne kirilica? nu tada tai atominis karas. Tame ir esmė su vilkinimo vilkais. Man visiškai nesvarbu kaip tu moki nesuprasti kažko ir dar vartodamas tuos psichiatrinių ginklų dalybos iš nulio žodžius: viskuo, amžinai, tt. kur tu užsiimi kažkokia poziciją kur tu atseit dievas. Tu žaidi, o aš niekados dar nieko nežaidžiau. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2020-06-17
Dvitaskiui
Liga labai pazengusi, uzjauciu Tamsta, tai jau nepagydoma...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to ..2020-06-17
kodėl vengiate viešai reikšti savo protestuojančią nuomonę?
Gal gėdijatės ir bijote?
Skaitytojams galite atrodyti, kaip mėgstantis kalbėti su televizoriumi, kalbantis su savimi, viskuo nusivylęs, amžinai protestuojantis begėdis bailys.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-17
neina suprasti kaip tiems "tyrėjams" negėda dėti tokias nuotraukas ir aiškinti kad čia žmogaus atvaizdas pagal kurį įmanoma atpažinti žmogų. Čia net "suknelės" modelio ant tos mergelės normaliai nesimato, negali net sakyti ar yra kapišonas, nesimato kokio ilgio striukė ar iki klubų ar iki kelėnų, tai kaip gali pasitikti kažką pagal drabužius? Įdėtų vaizdo įrašą tai gal eisena kažkokia "specifinė", gal šlubuoja ar koja trumpesnė, gal nevalingai trūkčioja ranka ar dar kas nors. Bet tai irgi gali būti suvaidinta. Čia kažkas panašaus į tą "Ecce Homo" freską, kur po "restauracijos" jėzus pavirto į kažkokį ufonautą. Ir tai ta freska atrodo kaip šedevras palyginus su karėje pateiktu kadru. Nors ta freska ir buvo pateikiama kaip kuriozas greičiausiai tai buvo dalis gyvulių fermos spektaklio. Matot "ecce homo" lotynų kalboje reiškia "laikykit žmogų". Nors taip kaip rutuliojasi vaivorykštoliucija "homo" žodį kartu su žodžiu "vaivorykšte" yra okupavę raguočiai, kanopuočiai. Negalima nepagalvoti ir tokių variantų kad nuotraukoje užfiksuota ta pati tyrėja, kuri nusigrimavusi, užsidėjusi peruką, apsirengusi vyru, tt. Gal jos kažkoks tyrėjas bendrininkas "kolega", kurį jinai dangsto. Nors gal tai pavyzdys apie aklųjų karalystę, kur "regintieji" tyli kaip žuvėjų krašto ėriukai prisisėmę kraujo į burną? Ir čia negalima kalbėti apie sąmokslus ar karines ar valstybines paslaptis. Visų pirma ar uber alles "supergalios" yra pasiektos per žvaigdžių karų technologijas ar per jūsų "kančias", kur jūs paprasčiausiai esate nulobotomizuojami vaikystėje atimami iš jūsų "nemokami" saldainiukai, tam kad jūs nemokėtumėte to ką kiti moka arba kažkokia kombinacija, nes vis tiek technologija naudojama ne tik kaip "svertas", bet ir kaip morka.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
viskas aisku2020-06-17
su dviem juostom reiskia cia dvitaskis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?