„Sidabrinės nendrės“ premija – „Šilokarčemos“ žurnalistui

2015-02-10, „Šilokarčemos“ informacija

Vasario 6 dieną Šilutės r. savivaldybėje vyko Tarybos nario Juozo Sauspreškio vadovaujamo „Sidabrinės nendrės“ premijos komiteto posėdis. Tuokart svarstyta, kam šiemet skirti išskirtinę premiją. Dabar jau aišku - „Sidabrinės nendrės“ premija įvertintas „Šilokarčemos“ ilgametis darbuotojas, pamario krašto kultūros puoselėtojas bei skleidėjas Saulius Sodonis.

Tai žmogus, kurio gyvenime kultūra užima ypatingą vietą. O tai S. Sodonis įrodo savo veikla. Laureatas ne tik laikraščio „Šilokarčema“ ilgametis darbuotojas, bet ir Mažosios Lietuvos istorinio puslapio „Šilainė“, „Šilainės sodas“ redaktorius, taip pat pedagogas, Šilutės kraštotyros draugijos narys, aktyvus pamario krašto kultūros skleidėjas ir puoselėtojas. S. Sodonis buvo vienas iš Vydūno draugijos steigėjų bei aktyvus Sąjūdžio dalyvis.

Tiesa, nors šiam komitetui priklauso ir pats nugalėtojas, tačiau balsavime jis nedalyvavo. Už S. Sodonio kandidatūrą balsavo 6 iš 9 komiteto narių.

„Sidabrinės nendrės“ apdovanojimas – vardinis diplomas, dovana, laureato ženklas ir 5 MMA dydžio piniginė premija – laureatui bus įteikti kovo 11-ąją, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?