Kelių ir gatvių remontui skirta dar daugiau lėšų

2020-06-22, sumin.lrv.lt

Ministro Jaroslav Narkevič įsakymu iki 44,5 mln. eurų padidintas finansavimas gyvenviečių ir jas jungiančių žvyrkelių asfaltavimui. Šios lėšos yra iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.

Dar vienu ministro J.Narkevič įsakymu iki 49,1 mln. eurų padidintas finansavimas mūsų šalies keliams taisyti. Iš šių lėšų bus remontuojami keliai visose Lietuvos apskrityse. Dalis šių lėšų atiteks Lietuvos automobilių kelių direkcijos valdomų valstybinės reikšmės krašto ir rajoninių kelių remontui.

Lėšos yra skiriamos įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Finansuotinus kelių objektus atrinko Susisiekimo ministerijos sudaryta Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių objektų, finansuojamų iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų, atrankos komisija.


Straipsnio komentarai

X2020-06-23
O gluosnių gatvės šaligatvį pamiršo o gal pinigėlius ne į tą kišenę susidėjo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2020-06-23
Laukiame ,kokie keliai bus remontuojami Šilutės raj,. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-23
kad ryte ostapininkai skiria daugiau pinigų kėdėms dar nereiškia kad bus daugiau pinigų prikimšta tose kėdėse vakare. Gali būti kad pabrango tos pačios ostapininkų kėdės kurios buvo pažadėtos vakar ryte, nes pas ostapininkus į svečius atsibrexitina dar daugiau ostapininkų. Reik atkreipti dėmesį kad lėšos skiriamos ne tam kad asfaltuoti kelius, bet tam kad skatinti ekonomiką, kur keliai nereikalinga nes patvoriniams ropojantiems drąsiais keliais turtus suneša kažkokie specnaziniai aitvarai.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka