Į Lietuvą galės atvykti dar kelios kategorijos užsieniečių

2020-06-23, pasienis.lt

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pasiūlymui leisti į Lietuvą atvykti užsieniečiams, dėl kurių priimtas sprendimas išduoti jiems nacionalinę vizą ar leidimą gyventi, pirmadienį pranešė VRM.

„Pateikėme šį pasiūlymą atsižvelgdami į praktines situacijas. Yra priimti teigiami sprendimai dėl dokumentų išdavimo, tačiau šie asmenys negali atvykti jų pasiimti, nes formaliai jie nepatenka į šiuo metu nutarime nurodytas užsieniečių, kuriems nedraudžiama atvykti į Lietuvos Respubliką, kategorijas“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė. Taip pat šie asmenys negali iš naujo kreiptis dėl naujų dokumentų išdavimo savo kilmės valstybės konsulinėje įstaigoje, nes Lietuvoje jau yra priimtas sprendimas jiems išduoti šiuos dokumentus.

Vyriausybė pritarė ir pasiūlymui išduoti leidimus atvykti į Lietuvą aukšto meistriškumo sportininkams, sporto ir fizinio aktyvumo specialistams, instruktoriams ir jų šeimų nariams. Tokį leidimą atvykstantiems ruoštis ir dalyvauti aukšto meistriškumo sporto varžybose išduotų švietimo, mokslo ir sporto ministras. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nurodo, kad leidimas atvykti šios kategorijos užsieniečiams reikalingas norint, kad Lietuvos sportininkai galėtų varžytis ir treniruotis kartu su stipriais varžovais iš užsienio šalių bei tokiu būdu ruoštis svarbiausioms aukšto meistriškumo sporto varžyboms. 

Pakeitimai įsigalioja nuo birželio 23 d.


Straipsnio komentarai

..2020-06-23
kurios nutylėtos gyvulinės fermos valstybės vyriausybė pritarinėja tokiems trojos arklininkystės vystymo pasiūlymams? Visi užsieniečiai lygus, bet kai jie suskaidyti į kategorijas tai jie priklausydami kažkuriai kategorijai pasidaro lygesni vienas už kitus, nes tos kategorijos tai kaip kažkokios šakos, kurios gal ir išdygusios iš vieno kamieno, bet nebūtinai neįskiepytos. Bet čia jeigu žiūrėti į tokias karinės apgaulės makaronystės iš seno pasaulio pusės. Dabar atgimėliai sviestuoja sviestą bandydami sukištį jį atgal į vidų kad nesimatytų išorinių angų reikaluose. Jugi yra globalizuotas pasaulis. Nėra valstybių, tautų, nacijų, tt. Yra tik žydinti vienybėje įvairovė. Tad tas "sportas" irgi neturi visiškai jokios prasmės išskyrus nebent kad tai reikalinga nes vykdomi įsakymai kur kariuomenėse ar kalėjimuose irgi visi labai sportininkai, nes kaip tie ir anie visada ruošiasi pogromams. Nu absoliučiai visas profesionalus sportas ir yra suorganizuotas kaip profesionalios imtynės. Tai Cirque du Soleil. Bet tai ledkalnio viršūnė. Tad mes ir kalbame apie biologinių ginklų programas. Matot kaip anglų kalboje kad šnekėti apie ginklus naudojami tokie išsireiškimai kaip "arms", "armaments", "disarm", tt.. Čia jau kalba eina apie rankytes ir plaštakytes (alibabų palmes). Kita lulzboat tai kariniai įstatymai arba kitaip tariant galingų plunksnų kardai su kuriais ateinama. Čia jau kalba yra apie kojytes: leg, nes viskas ką buožės daro yra "legal" arba kitaip tariant legalu. Jeigu nelegalu tai žiūrėk pirmą punktą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?