2020 – ųjų metų tendencijos; kaip turėtų atrodyti jūsų svetainė?

2020-06-23, Pranešimas spaudai

Visai nesvarbu, kur gyvenate – kompaktiškame bute ar erdviame bute, svetainei tikrai yra viena iš tų vietų, kur, labai tikėtina, jūs praleidžiate itin daug laiko. Juk būtent čia kviečiame prisėsti užsukusius svečius; prisėdame paskaityti knygos ar padirbėti nuolatiniu būdu, o taip pat – tikėtina, kad ir visa šeima susirenka vakarais. Kai laiko vienoje ir toje pačioje patalpoje yra praleidžiame tiek daug, labai tikėtina, kad norisi ir pasikeitimų.  Taigi, jei svetainėje praleidžiate daug laiko, ne pro šalį ir atsinaujinti. Na, o, kad pokyčiai būtų verti gražiausių komplimentų, pats metas pasidomėti, kokios yra šių metų tendencijos.

Savaime suprantama, vienas svarbiausių elementų yra apšvietimo sprendimai. Ką rinktis? Visų pirma, reikėtų labai atsakingai įvertinti savo poreikius. Pavyzdžiui, atsakykite sau į klausimą, kokia veikla dažniausiai užimate svetainėje? Jei šioje patalpoje dirbate kompiuteriu, skaitote ar rašote, tam jums reikalingas itin kokybiškas bei intensyvus apšvietimas. Jei į svetainę paprastai susirenkate tam, kad išgertumėte puodelį arbatos po dienos darbų, reikėtų įgyvendinti tokius apšvietimo sprendimus, kad galėtumėte rinktis skirtingus apšvietimo lygius. Kad ir ką nuspręsite, atminkite, kad platesnė info apie tai jūsų laukia čia.

Negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus elemento, be kurio išsiversti svetainėje tikrai būtų sudėtinga. Tai – stalas.  Kalbant apie šį baldą, verta akcentuoti, kad interjero specialistai pataria investuoti net į du stalus, skirtus svetainei: vienas turėtų būti didelis, kad prie jo vietos ir visiems šeimos nariams bei svečiams; o kitas – mažesnis, kad ant jo būtų galima padėti vos kelis puodelius kavos ar knygą. Na, o tiems, kurie nemano, kad sprendimas įsigyti du stalus nėra geras, galim a ir kita išeitis – tiesiog galima įsigyti transformuojamą stalą, kuris atstos ir mažą, ir didelį stalą.

Na, ir, žinoma, verta pakalbėti apie dar vieną akcentą – apie sofą, ar galima įsivaizduoti svetainę be jos? Vargu. Tad, kokią sofą reikėtų įsigyti šiemet? Interjero specialistai į poilsį siūlo žiūrėti kaip į karališką užsiėmimą, o tai reiškia, kad ir sėdėti turite itin patogiai. Tad siūloma investuoti  į kuo minkštesnes, platesnes, masyvesnes, didesnes, sunkesnes sofas. Jos turi būti tokios, kad jūs jaustumėtės tarsi karaliai. Ir tikrai nereikėtų bijoti ryškių spalvų – kadangi baldas bus didelis, tai ryški spalva suteiks savotiško žaismingumo. Jei nežinote, kur ieškoti tokio gaminio, daugiau informacijos rasite šioje svetainėje. Na, o, jei šeima didelė – nepamirškite ir papildomų sprendimų – patogių, masyvių fotelių, pufų.

Na, ir, žinoma, nepamirškite augalų – ir jų, jei seksime šis vasaros tendencijomis, turėtų būti kuo daugiau. Tiesa, gali būti, kad jau dabar, vos tik perskaičius šį sakinį, pagalvojote, kad ko jau ko, tačiau šios rekomendacijos nesilaikysite, nes nenorite skirti daug laiko ir energijos priežiūrai. Juk svetainė turi būti vieta, kurioje galima pailsėti, o ne dirbti – labai tikėtina, kad būtent tokį atsakymą apteiktumėte. Tačiau tai dar ne viskas – išklausykite rekomendaciją iki pabaigos – interjero specialistai rekomenduoja investuoti į dirbtinius augalus. Pastarieji, beje, yra tikrai labai geras pasirinkimas, kadangi  ne tik nereikalaus priežiūros, tad jūs taupysite savo laiką ir energiją, bet ir net nereikės vandens, o be to, tokie augalai jūsų naująją svetainę puoš metų metus. Ar gali būti kas nors geriau?

Vasara – puikus metas atsinaujinti. Tad metas sekti tendencijomis ir kibti į darbus.


Straipsnio komentarai

w to ..2020-06-29
Nu tau daunui jokios svetainės nereikia, net į tuliką tavęs neleisčiau, nes net ten nesąmonių pridirbtum, kaip ir internetinėje svetainėje dirbi. Negi niekas tavęs taip ir neišjungs, kas tu per gyvenimo klaida? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-23
kaip turi atrodyti jūsų svetainė jeigu jūs neturite namų? Nu tada jūs turbūt vis tiek turite kažkokią "svetainę" kurios atžvilgiu jūs skaitotės kaip svečias kuris užsimiršo kad svečiuose. Kitas reikalas tai internetinės svetainės, kur jūs galite vaikščioti, gerti, valgyti, seiles varvinti, tik negalima nieko burnoje turėti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?