Traukiniu vėl galėsime pasiekti Klaipėdą

2020-06-26

„Lietuvos geležinkelių“ grupės bendrovė „LG Keleiviams“ nuo birželio 26 d., penktadienio, atnaujina dar 15 vietinių traukinių reisų, 7-iuose keičiamas traukinių kursavimo periodiškumas. Reisai grąžinami įsivertinus nuosekliai augančius keleivių srautus ir atsižvelgus į keliaujančiųjų pageidavimus.

Jau nuo šio penktadienio daugiau traukinių kursuos maršrutais Vilnius–Kaunas–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius, Klaipėda–Šilutė–Klaipėda, Kaunas–Marijampolė–Kaunas ir Šiauliai–Radviliškis. Atnaujinti tvarkaraščiai skelbiami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

„Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, matome, kad keleivių srautas mažesnis tik 30 proc. Sakome tik, nes karantino piko metu jis buvo kritęs daugiau kaip 80 proc. Džiugu, kad keleiviai pasitiki mumis ir grįžta. Vertindami tai, ir toliau rūpinamės kelionių saugumu: traukiniai reguliariai valomi dezinfekcinėmis priemonėmis, juose įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai. Keleivius raginame veidą prisidengti kaukėmis, skarelėmis ir movomis. Saugokime vieni kitus“, – sako „LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Pasak L. Baužio, dar iki karantino pabaigos, situacijai šalyje gerėjant, dalis prevencinių priemonių nuosekliai kito ir traukiniuose. Keleiviai už bilietus jau gali atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek banko kortelėmis, be to, atnaujinta prekyba bilietais ir maisto produktais traukiniuose. Grąžinta ir siuntų pervežimo traukiniais paslauga. Pagal SAM atnaujintas taisykles, keleiviai nebėra sodinami vadinamąja šachmatine tvarka. 

 „LG Keleiviams“ reguliariai seka keleivių srautus ir stebi bendrą padėtį šalyje, todėl jau du kartus vykdė dėl karantino optimizuotų vietinių traukinių reisų grąžinimą. Gegužės 11 d. atnaujinti 17 reisų, o gegužės 21 d. – dar 13. Po šio etapo bendrovė vykdys 166 reisus. Tolesnis reisų grąžinimas priklausys nuo keleivių srautų ir, žinoma, nuo to, kokia bus bendra koronaviruso situacija, nuo atsakingų institucijų rekomendacijų.

„LG Keleiviams“ primena, kad apie visus pokyčius keleiviai informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „Lietuvos geležinkelių“ feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

ve.lt


Straipsnio komentarai

..2020-06-26
Kažin kodėl tas vytis ant tų lokomotyvų toks neatpažįstamai padailintas su kažkokiais škarmalais. Nu jeigu valstybinė įstaiga naudojama valstybinį simbolį tuo labiau pasitelkiama kažkokių madmenų "paslaugos" kad dergtis iš jo - tai kam tada tas kardas paliktas? Jugi jie signalizuoja kad jie ateina su kardu. Šiuo atveju atrieda atidunda. Nors va įdomiai vartojamas žodis "susisiekimas" ir čia reikalinga atkreipti kad ne traukiniu pasiekiama klaipėda iš šilutės, bet bėgiais. Traukiniu galima nuvažiuoti į klaipėdą, o va bėgiai vienu metu yra ir klaipėdoje ir šilutėje. Vienas variantas su naudojamomis lingvistinėmis "kaukėmis" tai kur jie išsiduoda, nes nenori ar negali meluoti apie okupacija pvz visos tos įstaigos lietuvai apibudinti naudojami bendriniai žodžiai pvz valstybė, krašto, aplinkos, tt pvz VSD, VMI, KAM, tt. Tad jie nutyli valstybės pavadinimą, nes jos arba nėra arba negalima sakyti kol griovys neperšoktas. Vienintelis atvejis kur jie "išsiduoda" tai apibrėždami valstybės tarnyboje, nes yra toks įdomus išsireiškimas "karjeros valstybės tarnautojai". Ar yra valstybė pavadinimu "karjeros" ar jeigu žiūrėti į linksniavimą "karjera". Žodis "Karjera" yra labai įdomi dviprasmybė ypač kai kalba eina apie valstybę, kur ostapininkai "laimi" konkursus visam gyvenimui. Politikai tai irgi valstybės tarnautojai, bet jie išrenkami laikinai. Nu kažkas panašaus į laikinų nakvynės ar apgyvendinimo namų kontingentą. Tad viskas yra atvirkščiai. Politikai iš tikrųjų labai mažai ką reiškia. Iš vienos pusės pažiūrėjus tai lipimas kopėčiomis. Iš pirmo įspūdžio susipranta kad lipama į viršų, bet kopėčios naudojamos kad lipti ir į apačią pvz į kanalizaciją arba į griovio ar karjero duobę, kurią sau patys ir kasa. Tame ir esmė kad vaikai neturi jokių pagaliukų net kad savo ubagiškų mokinių terbelių pasikabinti. Viskas sunaudota fašistinėms kopėčioms (fasces). Jugi jiems atrodo kad jie saugūs nes "žino" kad arklys net trojos arklio dykai nekasa. Viskam reikalinga pinigų, įrankių, energijos, žinių, proto, tt. tuo labiau kad globalizuotame pasaulyje visi arkliai lygūs vienas kitam, net trojos arkliai.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
paaaa2020-06-26
pagaliau! Komentaras patinka Komentaras nepatinka