Vietoje ekskursijos po pamarį motociklu – savaitgalis ligoninėje

2020-06-27

Šilutės rajone šeštadienį jaunas motociklo vairuotojas susidūrė su traktoriumi ir rimtai susižeidė. Vaikinas iš Veisiejų vyko susitikti su draugų, jiedu savaitgalį rengėsi turistauti motociklais po pamario kraštą.

Eismo nelaimė kelyje Šilutė–Vileikiai įvyko šeštadienį apie 10.30 val. 22 metų motociklininkas lenkė traktorių (tempusį presą), o tuo metu žemės ūkio technikos vairuotojas darė posūkį į kairę – transporto priemonės susidūrė. Po smūgio į priekinį traktoriaus ratą „Yamaha“ motociklas tapo nevaldomas, į pakelės griovį nulėkęs ir kritęs motociklininkas patyrė daugybinių sužalojimų.

Greitosios pagalbos automobiliu nukentėjusysis išvežtas į ligoninę. Gelbėtojams vaikinas spėjo papasakoti, kad važiavo susitikti su draugu, motociklų entuziastai ketino savaitgalį pasižvalgyti po vaizdingas pamario krašto vietas.

Policija ėmėsi avarijos tyrimo. Traktoriaus, tempusio šieno presą, vairuotojas tikino laiku rodęs kairį posūkio signalą. Motociklininkas to galbūt nepastebėjo arba dėl patirties stokos tinkamai neįvertino. Po smūgio ūkininkas sustabdė techniką asfaltuotame kelyje, pasukęs vairą ne kairėn, kur planavo važiuoti, o į priešingą pusę.

15min.lt


Straipsnio komentarai

VOS IŠ SAUSKELNIŲ IŠLIPA IR UŽ PARPALŲ AŠ NESAKAU NIEKO APIE ASUS KALBU APIE TUOS KURIE NESILAIKO TAISYKLIŲ 2020-07-01
DURNIAMS LAISVĖ LAKSTO KAIP BE AKIŲ IR VISI JIEM TURI TRAUKTIS IŠ KELIO LYG NEREIKIA JIEM TAISYKLIŲ LAIKYTIS LYG NEREIKIA NEI POSŪKIŲ JOKIŲ RODYT LIPA ANT GALVOS IR NEKALTI JIE VISI TAMPA Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-06-28
Paskutinis sakinys styro iš straipsnio maišo tarsi raudona buratino nosis prikimšta vėlių. Tarsi skaitytojams fake news messengerriai raportuoja iš įvykio vietos kad traktoriaus vairuotojo elgesys kažkoks įtartinas. 15min portale yra 6 nuotraukos, bet kažkodėl patingėjo nufotografuoti traktorių. Tas trandalietinis motociklas griovyje nufotografuotas be jokio įbrėžimo. Gal stebuklingai atsigeneruojantis žaizdas kaip ta mašina Kristina. Turbūt sumoteriškėjęs kristus. Tarsi traktoriaus padangos buvo labai minkštos ir griovys išklotas pūkinėmis kaldromis. Matot tas "medikas" kur su kauke, toks ambalas, bet gal tik vairuotojas. Čia reikia irgi pasidomėti kaip gali dirbti taituruoti žmonės kurie susieti su medicina? Kaip jie tai paaiškina? Jugi tai sunkūs psichiniai simptomai. Žmogus linkęs žaloti save. Kaip jisai gali rūpintis kitais jeigu jisai savimi nemoka tinkamai pasirūpinti. Ta kita "medikė" irgi akivaizdžiai kenčianti nuo viršsvorio. Tai irgi psichiatriniai simptomai jeigu nemoka rūpintis savo sveikata. Tuo labiau kad gauna tokias didžiules algas ir ar jiems negėda kad jie aiškina visiems apie sveikatą, bet patys elgiasi tarsi tai jiems negalioja.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?