Pagrindinės taisyklės elektrinių paspirtukų, mopedų bei kitų dviračių priemonių vairuotojams

2020-07-03, Tauragės AVPK inforamcija

Bendruomenės pareigūnės kaskart atšilus orams ir prasidėjus dviračių transporto priemonių sezonui organizuoja prevencines priemones susijusias su tai. Priemonių metu stengiamasi jaunajai kartai įdiegti teisingas vertybes ir atsakingumą kelyje.

Tačiau pastarosios savaitės ir du įvykiai kaip jaunuolis važiuodamas dviračiu buvo partrenktas pėsčiųjų perėjoje arba jaunuolis su elektriniu paspirtuku važiuodamas šaligatviu atsitrenkė į automobilį, dar kartą rodo, kad išgirsti ir supratus vadovautis taisyklėmis yra ne tik svarbu, bet būtina.

Atminkite, kad važiuojant transporto priemone nepilnamečiams (iki 18 metų) privalomas saugos šalmas, ne dėl noro tai, o dėl Jūsų saugumo.

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus taikoma atsakomybė pagal administracinių nusižengimų kodeksą. Taip pat apeliuojame ir į tėvus, pasirūpinkite, kalbėkite, mokykite, rodykite, kaip saugiai elgtis kelyje, kitu atveju už vaikų nepriežiūrą gali grėsti atsakomybė Jums.


Straipsnio komentarai

Joo2020-07-04
O kaip turi elgtis paspirtukas iki 1 kW Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Priviso2020-07-03
negali taip sakyti, nes ir gyvulių fermų veislininkystėms ir atgimėlystėms turėtų galioti tie patys termodinamikos dėsniai. Čia visų pirma kalba eina apie saugumą. Tai yra etatai kurie įsteigti tam kad rūpintis tais kurie negali patys savimi pasirūpinti. Tame ir esmė su bendruomenės pareigūnėmis, tai nieko nesiskiria nuo "bendruomenės slaugytojų" ar bet kokių kitų etatų kurie skirti kad "bendrinti" kažką pvz buožgalvaičiai. Tai yra kariniai etatei skirti vystyti paveldui paveldint iš jūsų kažką į bendrą katilą. Tai ir yra kažkokių aikštingų kunigų naudų gaudytojai. Nu ir čia nieko nepadarysi, nes jau ant popieriaus tai atrodo kaip labai keistos kvailystės. Visiškai neina suvokti žmonėms kam tai reikalinga, kuo jie užsiima, tt. Tos galingos plunksnos kurios išsirietusios bando "šviesti" tai tarsi tie visi bendruomeniniai etatai tai kažkas panašaus į senelius šalčius kurie išnešioja nemokamus saldainiukus "geriems" bendruomenininkams, o blogiems kasdien nuneša špygų pilną terbą. Nu kiekviena bendruomenė ant popieriaus yra skraidantis olandų gegutės lizdas, kuris sukonstruotas panaudojantis "deinstitualizacijos" metodais. Tad visa bendruomenė yra durnynas, kur durniai bėgioja laisvai, kur juos medžioja bendruomeninkai kaip safari. Tie uždari durnynai tai kažkas "įdomaus". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Priviso2020-07-03
tu paspirtukų dabar ant kiekvieno kampo. IR deda per perėjas pilnu greičiu. Nutrenksi tokį ir atsakysi kaip už gerą
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-07-03
Man atrodo dabar kai tiek tų visokių saugumiečių etatų pristeigta, kur jų daugiau negu žmonių tai reikalinga ne tik tėvus bet juos ir bausti dėl nusikaltimų ar nelaimingų atsitikimų jų prižiūrimose teritorijose. Kiek aš čia mačiau melioratorių kvartale tą pupytę kuri atseit bendruomenės pareigūnė, tai tik su vasarine suknele ale dama vedžioja šuniuką. Jokių kitokių priemonių nemačiau. Nors nežinosi. Gal tai irgi skaitosi kaip "prevencinis" darbas. Eina spokso visur, šnipinėja, seka žmones, kišasi į jų privatų gyvenimą, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?