Antradienio horoskopas – vasario 10 d.

2015-02-10, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Keksiukas.
Shutterstock nuotr. / Keksiukas.

Astrologija vieniems atrodo įdomus ir pilnas netikėtumų mokslas. Tačiau patys astrologai teigia, kad viską galima nuskaityti. Ką mums rodo dangaus žemėlapis?


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje netrūks nesusikalbėjimų su draugais ar komandos nariais, todėl tie, kurie svarbius klausimus kolektyve nuspręs aptarti kitą dieną, nesuklys. Bet kuriuo atveju, pasijusite, lyg plaukiotumėte šiek tiek sudrumstuose vandenyse, kuriuose visi kažkuo nepatenkinti. Jei būsite atidūs vidinėms įžvalgoms, rasite aiškius kelrodžius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite stiprūs tiek, kiek galėsite pasikliauti savo partneriais. Tačiau dėl profesinių reikalų jūsų nuomonė su jais visiškai nesutaps. O diskutuoti su vadovais pasirodys beprasmiška. Supratę, kad kalbatės skirtingomis kalbomis, viską metę eisite atlikti ką nors vertingesnio. Vakare užuojautos ir gilių pastebėjimų šaltinis – jūsų draugai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena džiugins, jei nepaisydami ore tvyrančių nuotaikų, uoliai vykdysite savo pareigas. Iš tiesų šiandien viską sugadinti gali kažkokia smulkmena, kuriai jūs ar kitas asmuo suteiks pernelyg daug reikšmės. O jei vakarop pritrūksite ryžto apsisprendžiant dėl savo karjeros, mažiau skaičiuokite. Verčiau matykite tai, kas akimis nematoma.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje būsite nusiteikę azartiškai ir dėl to kaišiosite nosį ten, kur jums nereikia. Be abejo, jūs žinosite, ką ir dėl ko darote, bet kitiems niekaip neišaiškinsite. Tas pats tinka ir jūsų šios dienos pokalbiams su kitais žmonėmis. Vakare būsite įžvalgūs ir galintys kitiems padėti, kai žvelgsite plačiai, gilinsite žinias ar kursite kelionių planus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Namų problemos iš galvos per dieną neišeis: vis rasite priežasčių, neleidžiančių jų atsikratyti. O tai pastebėję kiti žmonės, rekomenduos jums ne vieną abejotiną receptą. Vakare jūsų namus apgaubęs paslapties ir netikrumo šydas neleis pamatyti to, kas jums labiausiai rūpi. Mįsles įminti padės artimas žmogus ar jūsų pačių vidinis balsas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pagrindinė dienos tema – pokalbiai. Deja, didžiąją dalį dienos jie jūsų visai nedžiugins. Argi smagu, kai jūsų nuomonė darbe niekam nerūpi? Tačiau nosies nenukabinkite, nes tai tik laikinas nesusipratimas. Vakare pasitikėsite savo antrąja puse visiškai pamiršdami savo asmeninius poreikius ir be kokį nepasitikėjimą juo ar ja.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien vis galvosite apie tai, ką turite, o ko dar ne, ko jums reikia ir kaip tai gauti. Ir jums turbūt nepatiks, kai kažkas pasakys, jog šioje vietoje klystate ir verčiau atliktumėte ką nors labiau reikšmingo. Vakare jūsų užuojautos ir dėmesio reikės negaluojantiems, o kūrybiškumo sprendžiant kasdienes problemas.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos įvykių srovė jus neš ten, kur reikia ir jūs tam visiškai nesipriešinsite. Kažkas iš namiškių, tiesa, jums trukdys savo kalbomis, patarimais ar nuolat siunčiamais pranešimais. Vakare kūrybiški sprendimai ateis sklandžiai ir lengvai, svajonės pildysis, o jūs beveik patikėsite, kad galėsite būti mylimi ir gerbiami už tai, kokie esate. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daugiau išgyvenimų ir patirčių šiandien vyksta toliau nuo kitų žvilgsnių, todėl būdami tarp žmonių, dažnai dėvėsite jums nepatinkančią, bet saugią kaukę. Tam įrodymų pakaks artimoje aplinkoje, susitikimų, kelionių ar pokalbių metu. Vakare, atsidūrę išsiilgtuose namuose, jausitės ten laukiami, mylimi ir suprasti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite pasiruošę skleisti savo mintis ir idėjas tarp komandos narių. Tačiau jumis labiau naudosis, nei norės kartu su jumis siekti bendrų tikslų. O gal jums taip tik atrodo? Bet kuriuo atveju, vaizduotei darbo bus pakankamai. Vakare turėsite progą paguosti kažką iš artimųjų.  Be to, klausysitės įspūdingų istorijų arba patys jas kitiems pasakosite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors dienai bėgant, jums į galvą šaus ne viena mintis, kaip sužibėti darbe, vargu ar bent vieną savo sumanymą įgyvendinsite. Stabdys tai, kad jūsų nuomonė darbe mažai kam rūpės. Kolegos ir vadovai girdės tik tai, ką nori girdėti. Vakare būsite pasiruošę dalytis viskuo, ką turite, kas jums brangu ir kas reikalinga kitiems. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų nuotaikos svyruos, bet dienos tendencijos sutaps su jūsų nuotaikomis, o išoriniai ritmai – su jūsų vidiniu ritmu. Tačiau savo poziciją tam tikrais klausimais pasistenkite pasilikti sau, nes kažin ar atsiras norinčių be kliūčių palaiminti jūsų sprendimus. Laimei, vakare jūsų nepaliks žinojimas, kad esate teisingame kelyje.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?