Pasibaigus karantinui pasveikinta pirmoji devyniasdešimtmetė

2020-07-03, Savivaldybės komunikacijos skyrius
Guvi, besišypsanti ir spinduliuojanti meilę bei šilumą Anelė priėmė sveikinimus. Autorių nuotr.
Guvi, besišypsanti ir spinduliuojanti meilę bei šilumą Anelė priėmė sveikinimus. Autorių nuotr.

Pasibaigus karantinui, tęsiamos tradicijos atiduoti pagarbą jubiliejų švenčiantiems rajono gyventojams.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir socialinio darbo organizatorė Oksana Kalitina birželio 17 d. atvyko į šilutiškės Anelės Dargevičienės namus. Senjorė tapo pirmąja jubiliate, kurią po ilgo laiko, pasibaigus karantinui, pasveikino Savivaldybės vadovas bei seniūnijos atstovai.

Guvi, besišypsanti ir spinduliuojanti meilę bei šilumą Anelė priėmė sveikinimus. Tačiau svečiams pradėjusi pasakoti savo gyvenimo istoriją sunkiai tramdė ašaras. Anelė dar vaikystėje tapo našlaite, o tam, kad išgyventų, turėjo eiti dirbti. Jau būdama 14 metų išmoko rinkti raides ir dirbo spaustuvėje Šilalėje. Jaunystėje A. Dargevičienė buvo labai aktyvi, puiki šokėja, dalyvaudavo įvairiuose koncertuose.

Pasak senjorės, jos santuoka nebuvo sėkminga. Tačiau Anelė dabar labai džiaugiasi pačiu brangiausiu savo turtu – trimis vaikais Laimute, Domu ir Dana, 8 anūkais bei 10 proanūkų.


Straipsnio komentarai

..2020-07-03
Labai keistas etatas "socialinio darbo organizatorius". Ar kartais yra kažkas nesumaišyta su to darbo organizavimu? Gal kartais praleidinėjo pamokas mokykloje? Gal netyčia sumaišė vadovėlius ir mokinosi kaip organizuoti socialistinį darbą? Bet tame ir esmė kad visi kiti aukšto rango terbakrauskiai tai jie turėtų susiprasti kad čia kažkas ne taip kai juos "organizuoja" kad švesti svetimų išgalvotų švenčių. Visų pirma ta devyniasdešimtmetė nežino kad tai jos gimtadienis. Jinai savo gimtadienio neprisimena. Tai tik užrašyta kažkas jai primestuose dokumentuose. Jugi pati aiškina kad našlaitė. Pas mane irgi panašios bėdos - nesvarbu kad našlaitėlė gero būdo, bet va visos raganos labai baisios čia šilutėje. Tame ir esmė kad niekam nepasiskūsi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?