Trimeris sodo darbus pavers malonumu

2020-07-13, Pranešimas spaudai

Sodas – didelis malonumas, kuris suteikia galimybę ne tik atsipalaiduoti po dienos darbų, tačiau taip pat ir džiaugtis savomis uogomis. Tiesa, sode bus malonu būti tik tokiu atveju, jeigu tinkamai jį prižiūrėsite. O priežiūros priemones, kurios puikiai atitinka kiekvieno kainos bei kokybės santykį, siūlo parkutechnika.lt, tad įsigykite viską, ko reikia, kad darbas virstų malonumu.

Trimeris – būtina įranga sodo priežiūrai

Vienas svarbesnių prietaisų sodo priežiūros darbuose yra trimeriai, kurie skirti vejos, gėlių bei kitų augalų pašalinimui sunkiai pasiekiamose vietose.

Trimeris ar žoliapjovė?

Atsakyti į šį klausimą yra paprasčiausiai neįmanoma, kadangi abu prietaisai reikalingi ir naudojant juos kompleksiškai – darbus galima atlikti greitai, svarbiausia, profesionaliai. Šiais laikais retas vejos priežiūrai naudoja tik žoliapjoves, kadangi su jomis pasiekti sudėtingesnes vietas, pavyzdžiui, aplink augalus – reikalauja daug laiko, o daugelių atvejų yra net neįmanoma.

Trimeris yra lengvas ir labai manevringas prietaisas, kuris pasirūpina tam tikrais darbais, kurių atlikti su kita įranga – nebus įmanoma.

Trimerio pasirinkimo kriterijai

Dalinamės specialistų patarimais, kurie, tikimės, padės Jums rasti labiausiai poreikius patenkinančią įrangą.

·         TIPAS

Rinkoje galite rasti trijų tipų trimerius, kurie veikia naudojami skirtingą energiją.

1.      Elektriniai dažniausiai pasiteisina tokiu atveju, kai sodas yra nedidelis arba kai kieme yra ne vienas elektros šaltinis.

2.      Akumuliatoriniai vertinami ne tik dėl lengvumo, tačiau taip pat ir ekologinių niuansų. Dažniausiai po pakrovimo tarnauja valandą arba kelias.

3.      Benzininių išlaikymas kiek brangesnis  ir jie sunkesni, tačiau po papildymo veikia ilgai, tad puikiai tinka ir turintiems atokius sodus, kur nėra papildomo energijos šaltinio.

·         GALINGUMAS

Žinoma, trimeriai klasifikuojami ir pagal galingumą, o pasirinkimas kinta priklausomai nuo kiekvieno poreikių. Sodams, kurie yra iki 10 arų – dažniausiai reikalingi įrenginiai, kurie yra iki 1 000 W galingumo. Didesniems sodams arba reiklesniems klientams, žinoma, reikalingi galingesni.

·         PJOVIMO SKERSMUO

Taip pat turi būti vertinamas ir pjovimo skersmuo, kuris taip pat labai kinta, tad priklauso nuo kiekvieno pasirinkimo. Standartiniu variantu laikomas plotis iki 35 cm, tačiau, žinoma, rinkoje rasite ir kur kas platesnio skersmens, ir kur kas siauresnio. Nuo tokių, kurie skirti saviems poreikiams, iki tokių, kurie patenkina profesionalų pageidavimus.

·         KOTO VERTINIMAS

Daugelis pamiršta, kad reikalingas ir koto įvertinimas, kadangi trimeriu dažniausiai dirbama bent jau kelias valandas, tad patogus laikymas visada turėtų būti vienas iš prioritetų. Žiūrėkite ne tik koks yra jo ilgis, tačiau taip pat ir sunkumas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?