Pas neblaivų vairuotoją rastas ginklas

2020-07-14, Tauragės AVPK informacija

Pirmadienio pavakarę Tauragės aps. VPK pareigūnai gavo pranešimą, kad link Tauragės dideliu greičiu skrieja automobilis „Toyota Avensis“, kurio vairuotojas, vairuodamas automobilį, galimai vartoja alkoholinius gėrimus.

Pareigūnai operatyviai reaguodami į pranešimą, Pagėgių savivaldybėje, kelyje Pagenaičiai – Žukai, sustabdė minėtą automobilį, kurį vairavo neblaivus (1,55 prom.) 39-erių vyriškis.

Kartu su neblaiviu vairuotoju automobilyje važiavo ir neblaivus (2,81 prom.) 33-jų pakeleivis. Po pareigūnų apžiūros pas jį rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas „CŽ 75 D Compact“. Vyriškis ginklą laikė užsikišęs už diržo nugaros pusėje.

Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d. Tokį nusikaltimą padaręs asmuo baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Neblaivaus vairuotojo pakeleivis apklaustas pareigūnų. Jam gresia administracinė atsakomybė dėl ginklų, šaudmenų nešiojimo, gabenimo, kai tai daro neblaivūs, apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenys.


Straipsnio komentarai

..2020-07-15
keista informacija. antraštė sako kad ginklas rastas pas neblaivų vairuotoją, bet toliau straispnyje parašyta kad ginklas rastas pas keleivį. Tame ir esmė taip kaip tiksi lietuvos socialinis modelis tai nors ir atrodo kaip netiesa, bet tai gali būti ir ne melas. Pvz jeigu vairuotojas yra atsakingas teisiškai už savo "pakeleivį" pvz apsiforminęs notariškai rūpybą, teisme laidavimu, tt.. Jeigu pakeleivis teisiškai yra neveiksnus, ir tas vairuotojas yra jo kažkoks globėjas, rūpintojėlis, gandis ir motina teresė, atvejo vadybininkas, bendruomenės slaugytojas, socialinis darbuotojas, tt.. Ir kadangi visas šitas gestapo talibaninis aparteidas jau yra įteisintas ir egzistuoja teisiškai ant popieriaus tai yra viskas nepaprastai sudėtinga, nes tas pakeleivis to nežino, o jeigu ir žino tai vis tiek nesupranta, nes įstatymo atžvilgiu jisai yra vienas iš aklųjų karalystės aklųjų. Tik negalvokit kad jūs esate neaklas. Pvz jūs nesugebėtumėte atstovauti save ar apginti savo teises teisme. Teisiškai kalbant visi lietuvos žmonės yra neveiksnūs. O dabar yra globalizuotas pasaulis. Je suis lietuva. Visame pasaulyje tas pats anglių karalystės aparteidinis gestapo talibanas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?