Pagalba įsigyjant ūkinius gyvūnus, išskyrus kiaules

2020-07-15

Kiaulių laikytojai, dėl afrikinio kiaulių maro atsisakę kiaulių auginimo, nuo š. m. liepos 13 d. iki rugpjūčio 31 d. kviečiami teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą ūkiniams gyvūnams, išskyrus kiaules, įsigyti.

Pagalbai iš viso skiriama 200 tūkst. Eur.

Pareiškėjams atlyginama iki 90 proc., bet ne daugiau kaip 2 tūkst. Eur vienam pareiškėjui, kitų, išskyrus  kiaules, ūkinių gyvūnų įsigijimo išlaidų per 4 metus. Tinkamos finansuoti išlaidos turi būti patirtos nuo 2019 m. lapkričio 1 d. ir (arba) einamaisiais metais.

Paraiškų teikimo laikotarpiu pareiškėjas gali teikti vieną paraišką, bet ne daugiau kaip keturias paraiškas per 4 metus, jei neviršijama didžiausia nurodyta paramos suma.

Pareiškėjai turi kreiptis į savivaldybės administraciją pagal fizinio asmens gyvenamąją vietą arba juridinio asmens buveinės adresą ir pateikti reikiamus dokumentus.

Žemės ūkio ministro 2020 m. birželio 25 d. įsakymu Nr. 3D-477 patikslintas Pagalbos už įsigytus ūkinius gyvūnus teikimo taisykles ir paraiškos formą galite rasti čia.


Straipsnio komentarai

..2020-07-15
tas afrikinis kiaulių maras sugalvotas panašiai kaip ir kiti karūnavimo virusiniai makaronai, šiuo atveju tam kad žydėtų vienybėje kažkokia politika kuri perkialiama iš kitų brexitinių kolonijų, kur atseit kriuksinčios varnos nekerta kriuksinčioms varnoms net žuvėjų tinklo akių. Tad čia yra labai įdomi "politika", su kuria sudaroma kažkoks įspūdis apie "pokyčius" lietuvos kišlakuose, auluose, kibbutzuose, tt, nes viskas vyksta dėl kažkokios tai nutylėtos rinkos dėsnių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?