Kuršėnuose sugautas senučių plėšikas – buvęs Švėkšnos specialiosios mokyklos auklėtinis

2015-02-10, 15min.lt
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Antrankiai
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Antrankiai

Vasario 8-osios ryte Kuršėnuose, Vydūno gatvėje esančios bažnyčios kieme, jaunuolis, pagrobęs 75 metų moters rankinę, grobiu džiaugėsi neilgai.

Iškart po rankinės vagystės, iš bažnyčios kiemo išpuolusi moteris matė gatve nubėgantį užpuoliką, tačiau dėl  amžiaus jo vytis nepajėgė.

Prie pagalbos besišaukiančios moters sustojo pro šalį važiavęs policijos automobilis. Pareigūnai, sužinoję apie ką tik įvykdytą nusikaltimą, jo aplinkybes, nuramino išsigandusią senolę ir nedelsdami suskubo karštais pėdsakais ieškoti nusikaltėlio.

Patruliai, kartu su nukentėjusia moterimi pavažiavę apie keliasdešimt metrų, pasuko nukentėjusiosios nurodyta kryptimi, link gyvenamųjų namų, kur galėjo nubėgti užpuolikas.

Čia ir buvo sulaikytas pagrobtos rankinės atsikratyti bandantis jaunuolis. Apžiūros metu pas jį rastas nukentėjusiosios mobilaus ryšio telefonas ir 5 eurai.

Senolė atpažino savo daiktus ir patvirtino, kad telefonas ir pinigai buvo rankinėje, kurią šis jaunas nedorėlis jai išplėšė iš rankų.

Buvo nustatyta, kad nusikalstamai veikai ryžosi prieš kelis mėnesius aštuoniolikos sulaukęs buvęs Šilutės rajono Švėkšnos specialiosios mokyklos auklėtinis.

Su policija jau reikalų turėjęs vaikinas pastaruoju metu glaudėsi pas Kuršėnuose gyvenančią draugę. Prieš kelias dienas draugės mamos buvo išprašytas lauk ir, neturėdamas nei pastogės, nei pinigų, ryžosi ne vienai vagystei.

Aštuoniolikmetis prisipažino, kad prieš kelias dienas, būdamas prie Kuršėnų prekybos centro MAXIMA įėjimo, jis irgi kėsinosi pagrobti rankinę iš moters rankų. Tačiau ši užpuolikui nepasidavė ir rankinę išsaugojo.

Jo laukia baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimas iki trejų metų.


 


Straipsnio komentarai

.2015-02-14
Bet kodel jie pasirenka butent toki pragyvenima.apvogineti uz save silpnesnius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
manau,2015-02-14
kad paaugliais,kurie po 18 metu neturi tevu,darbo ir gyvenamosios vietos, turetu pasirupinti valstybe.{padeti susirasti darba, laikina pastoge} Dabar po 18 metu- tiesiai i gatve,o kur eiti, ka valgyti? ... Tada ir prasideda nusikaltimai, nejaugi kalejimas vienintele iseitis, isejes is jo taps dar didesnis nusikaltelis. Neginu sio nusikaltusio vaikino, turi buti nubaustas. Bet gal jis dar nera visai degradaves, gal minimali pagalba atvestu i doros kelia, Taip ir gaunasi uzdaras ratas: globos namai- nusikaltimai- kalejimas.Policija ir teismai neisspres sios problemos.Reikia veiksmu-bet kas tai padarys??? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pedagogė2015-02-11
Gerb. žurnalistai, rašydami apie bet kokį nusikaltimą nepamirškite BŪTINAI paminėti, kokioje mokykloje jis mokėsi. Bet prie tos informacijos reikėtų pridėti: šis pilietis mokyklą baigė vaikų socializacijos centre Kaune, buvo Klaipėdos VGN, o vėliau Šilalės r. VGN globotinis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?