Pledas kūdikiui - tarsi mamos apkabinimas

2020-07-21, Pranešimas spaudai

Jauki aplinka vaikui yra labai svarbi. Tokioje jis jaučiasi kur kas saugesnis, gali atsipalaiduoti, galiausiai, augdamas matys tik teigiamus dalykus, o tai pasaulėžiūros formavimo etape yra labai svarbu.

Kuriant aplinką, erdvę, kurioje vaikas augs - dažnai nemažai dėmesio yra skiriama pledams, kurie vadinami mamos apkabinimu. Pledai kūdikiams, tiesa, kiek skiriasi nuo tų, kuriuos naudoja suaugusieji. Mažiesiems skirti dažniausiai yra minkštesni, kur kas malonesni odai, lengvai skalbiami, kad būtų galima nuolatos valyti, galiausiai, atrodo puikiai.

Žinoma, pledai kūdikiams pirmiausia naudojami dėl šilumos. Mažiesiems yra kur kas vėsiau nei suaugusiems, tad net ir kaitriomis vasaros dienomis siūlome naudoti pledus, kurie maloniai glunda prie odos. Žiemomis, žinoma, tai nepamainomas pasirinkimas, kuris padės gerai jaustis.

Taip pat, siekiant užtikrinti komfortą - siūlome įsigyti bent kelis variantus, kurie varijuoja savo sudėtimi bei storiu. Žiemomis dažniausiai pasirenkami vilnoniai, kurie puikiai sulaiko šilumą. Vasaromis - medvilniniai, galima rasti net ir lininius, kurie padeda odai kvėpuoti, tad net ir užklotas vaikas - gerai jausis.

Žinoma, ieškodami pledo taip pat turite įvertinti ir matmenis. Puikiai užtenka tokio, kuris padeda vaiką susukti į kokoniuką. Kai kurie tėveliai bandydami sutaupyti iškart perka labai didelius ir tikisi, kad jie tarnaus ne vieną dešimtį metų. Deja, po kelerių metų net ir pačios geriausios kokybės pledai susidėvi nuo skalbimo, o jų valymas yra būtinas ir turi būti reguliarus. Štai todėl geriausia pirkti pagal vaiko ūgį, keisti kas kelis metelius, džiaugtis ne tik puikiai atrodančiais, tačiau ir maloniais pledais, kurie nėra nuskalbti.

Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir pledo dizainui. Paprasčiausiai, augdamas vaikas išmoksta tuos dalykus, kuriuos mato aplinkui ir psichologai tikina, kad vaikai turi matyti kuo daugiau pozityvių spalvų, kurios maloniai nuteikia. Štai todėl siūloma pirkti raštuotus, skoningus pledus, kurie kuria pozityvaus pasaulio vaizdinius.

Pasikartosime, kad tinkamam pledo funkcionalumui labai svarbu ir nuolatinė priežiūra, kuri gali užtikrinti, kad pledas išliks malonus odai, galiausiai, kad spalvos nebus labai nublukusios.


Straipsnio komentarai

..2020-07-21
nu čia tai bent pranešimas. sulygino mamą su škuduru. aklųjų karalystėje zombiai nieko negali suprasti. nors atseit galima galvoti ir kitaip žodis "mama" ir yra lygus žodžiui "škuduras", "pledas", "kaldra" ar koks tik nori žodis. Bet čia irgi įdomu ne straipsnis, bet kažkokios "sistemos" kurias tas straipsnis bando įtakoti. Ir čia kalba eina ne apie kūdikius kurie ir bus galutiniai produkto vartotojai, kur mamų jau net ir surogatinių nebereikia. Užtenka numesti škudurą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?