Prevencinė priemonė vandens telkiniuose su pasieniečiais

2020-07-21, Tauragės AVPK informacija

Šeštadienį, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Vileikių pasienio užkardos pareigūnai, kartu bendradarbiaudami vykdė prevencinę priemonę prie vandens telkinių – Nemuno, Skirvytės, Pakalnės, Atmatos, Minijos bei Šyšos upėse. Užtikrino viešąją tvarką, kontroliavo, kad būtų laikomasi laivybos taisyklių, ypatingą dėmesį skyrė laivavedžių blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichika veikiančių medžiagų ir teisės valdyti vidaus vandenų transporto priemonės asmenų kontrolę.

Prevencinės priemonės metu sustabdytos ir patikrintos 8 vidaus vandenų transporto priemonės bei laivavedžių blaivumas. Iš patikrintų laivavedžių vienas iš jų, gim. 1986 m., buvo neblaivus (0,70 prom.) ir jam surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 406 str. 5 d. Taip pat patikrinus motorinę vidaus vandenų transporto priemonę (vandens motociklą) ir laivavedį, gim. 1991 m., nustatyta, kad jis neturi įgijęs teisės vairuoti tokios rūšies vidaus vandenų transporto priemonės. Jam surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 406 str. 3 d.

Primename, kad ir toliau policijos pareigūnai vykdys panašias prevencines priemones, bei užtikrins viešąją tvarką prie vandens telkinių. Laikykitės taisyklių, saugokite save bei kitus.


Straipsnio komentarai

.. @ Kokiai valstybei..2020-07-21
tavo klausimas užduotas su prielaida, su išankstine nuostata, tt. Vien tas žodis "atstovauja" kuris sudaro įspūdį kad yra dvi pusės, stovyklos, tt.. Kad į patį komentarą galima nekreipti dėmesio. Aš neatstovauju nieko. Tai yra galingos plunksnų plazdėjimai, prieš kuriuos neturėtų niekas pūsti. O dabar visi juda labai stipriai tarsi jiems visos jūros iki kelių. Man net nuėjus į šilutėje į LiDL baisu darosi kad aš tarsi iš kitos planetos ant tiek esu atsilikęs nuo kažko, nes labai jau trumpos tos vergovinės grandinės. Tarsi visa lietuva išlitvicidinta ir sukeista su buožėmis. Kodėl aš turiu vaikščioti apdriskęs, žaizdotas, ligotas, nevalgęs, negėręs, tt? O visi vartosi kaip inkstai taukuose? Aš kažkada youtube žiurėjau kaip du aukšto rango rakštisteininiai ostapininkai australijoje šnekasi apie ostapininkystes. "Tėvas" ir "sūnus". Kas man įstrigo tai kai "tėvas" iš rimtųjų dalijosi išmintimi su savo "sūnumi", kuriam ta tėvo "išmintis" nelabai ir rūpėjo. Tas sūnus tarsi buvo aukštesnio rango negu nusitarnavęs tėvas, kuris jau buvo kaip ir žaisliukas to sūnaus gegutės lizde. Tėvas paaiškino kad reikalinga mokintis kalbą tos šalies kurioje žadi išeidinėti į pensiją. Man taip keistai tas nuskambėjo. Tarsi išmokti kalbą kažkas panašaus kas išmokti per savaitgalį groti kokią dainušką su pianinu ar skripkele. Nu tie ostapininkai kažkaip visi ir yra labai muzikalūs. Matai pats žodis "pension" yra sudurtinis: "pen" + "sion". Ziono karalystė plius galingos plunksnos. Nors neaišku gal "pen" tai visiškai ne karališkų paukščių pieno upės, bet kiaulių gardas (pig pen). Tad aš ir atstovauju tik savo vieną langelį šachmatų lentoje, kuriame jokių ėjimų nebuvo galima daryti 50 metų. Antavilininkystės kalėjimą. Čia kažkas panašaus kaip ta išgalvota pavliko morozovo makaronystės. Ir čia nebandoma pervadinti šilutės į šaltutę ar šaldymo karčiamą. Man neaišku nieko. Aš nekomentuoju. Aš ir aiškinu kad man nieko neaišku, nors turėtų būti viskas aišku. Tad kur mano pinigai? Kur mano pensija? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to ..2020-07-21
Kokiai valstybei atstovauja nutylėtas komentatorius .. ti ti Misteris I ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-07-21
Matot čia yra ne lietuvos, bet nutylėtos valstybės sienos apsaugos tarnyba. Reikia nepamiršti kad paprastai siena tai kaip tas medalis tai kažkokia valdinga vienybė kurioje žydi dvi sudalintos pusės. Šiuo atveju yra saugoma ne viena siena, bet minimum dvi valstybinės sienos ty ir rusijos valstybės valstybinė siena. Tuo pačiu ta pati "valstybinės sienos apsaugos tarnyba" saugo ir lenkijos ir latvijos ir baltarusijos sienas jau nekalbant apie dar įdomesnias sienas kur per baltijos jūrą susisiekia su visokiais piratų, vikingų ir kryžiuočių valstybinėmis sienomis.Paprastiems aborigenams kriuksintiems šitame garde šita siena tai patvorys, kraštas už kurio be leidimo negalima eiti nes bus peržengta ribinė būsena. Nu į bet kurios valstybės "pasieniečius" ir reikalinga žiūrėti kaip į bridimą į tą pačią upę iš kurios tie "vergai" niekaip nesugeba išbristi nuolatos skaldydami ir valdydami nuo mozės laikų. Nu va siena einanti marių viduriu ir reikalinga skaityti kaip besidubliuojanti kažkokios valstybės valstybinė siena, kur sukurtos darbo vietos "judėtojams", kažkokios mumijos kurie juda iš egipto piramidžių kurios pastatytos nebūtinai ne nuodėmingame mieste nevadoje, sunumeruotose zonose ale area 51 ar area 666. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?