TOP 10 lankytinų objektų Osle

2020-07-23, Pranešimas spaudai

Norvegija yra nuostabi šalis ir kuo daugiau skirtingų jos regionų aplankysite – tuo labiau pažinsite šią vėsią šalį. Oslas, žinoma, kaip ir visos sostinės, sulaukia daugiausia dėmesio, kadangi jis geriausiai atspindi šalies dvasią, taip pat, sostinės visada yra labiausiai multukultūriškai įvairios.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie keliones į Oslą, skaityti plačiau siūlome - https://skrendu.lt/lt/flights/countries/no-keliones-i-norvegija/osl-skrydziai-i-osla.

O mes aptarsime top 10 vietų, kurios būtinai turi būti aplankomos, jeigu esate Norvegijos sostinėje.

1.      Oslofjordas yra idiliška vieta, kurioje galima pasigrožėti jūreivių gyvenimu, pamatyti jų buitį, galiausiai, susipažinti su nuostabia gamta, kuri vietiniams dovanoja skanų maistą.

2.      Icebar Oslo yra unikalus baras, kuriame nuolatos palaikoma net iki -5 laipsnių temperatūra. Užėjus į barą Jums bus duodamos pirštinės, apsiaustas, kad pasisėdėjimas nebūtų varginantis.

3.      Amžinoji taikos ugnis yra 2002-ais metais įdegta liepsna, kurią padovanojo Pasaulio taikos bėgimo įkūrėjas Sri Chinmoy.

4.      Fram muziejus yra įkurtas mediniame laive, kuris jau pats iš savęs yra lankytinas objektas, tad nebūtina peržiūrėti labai detaliai kiekvieno eksponato, kad liktumėte maloniai nustebintas. Laive galima rasti žemėlapių, fotografijų, kurios perteikia jūreivio gyvenimą.

5.      Čia galima rasti labai platų restoranų pasirinkimą, kuriuose siūlomas geriausios kokybės maistas. Nėra labai pigus, tačiau dažniausiai skonis – atperka viską. Puikūs pasirinkimai, kur gausite šviežios žuvies - Markveien Mat and Vinhus.

6.      Gamtos istorijos muziejus yra dar viena dėmesio verta vieta. Čia eksponatų gausa labai įvairi, tad ras ką pasižiūrėti ir tie, kuriuos labiausiai domina mineralai, ir tie, kuriems patinka augalai, gyvūnai, fosilijos...

7.      Nacionalinė galerija yra vieta, kur galite pamatyti garsiausių pasaulio menininkų darbus, pavyzdžiui, Munko „Klyksmą“.

8.      TusenFryd parkas yra puiki vieta, kur smagiai laiką leisti gali visa šeima. Tai puikus pasirinkimas bet kokio amžiaus lankytojams, kurie čia ras ne tik ramaus pasisėdėjimo kampelių, tačiau taip pat ir žaidimų aikštelių, atrakcionų, maitinimų vietų.

9.      Nacionaliniai operos ir baleto rūmai stebina savo didingu pastatu, tačiau siūlome internetu susirasti ir bilietus į kokį nors pasirodymą.

10.  Vikingų laivų muziejus yra dar viena lankytina vieta tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie jūreivystę ir tuo pačiu pasigrožėti vikingų kapų iškasenų liekanomis.

Toks tas Oslas. Didingas, nuostabus, įvairus...

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!