Šilalėje policijos pareigūnai vykdo pastovias prevencines priemones skirtas tramdyti motorinių transporto priemonių vairuotojus

2020-07-24, Tauragės AVPK inforamcija

Atšilus orams gatvėse ir keliuose padaugėjo dviračių motorinių transporto priemonių, o tuo pačiu ir gyventojų nusiskundimų, kad motociklų ir mopedų skleidžiamas garsas vakaro metu trikdo jų ramybę.

Reaguojant į gyventojų nusiskundimus, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai nuolat vykdo prevencines priemones ir patruliuodami skiria ypatingą dėmesį motorinėms transporto priemonėms.Šilalėje nustatyti 4 pažeidimai dėl triukšmo lygio viršijimo (LR ANK 417 str. 7 d.), fiksuotas 1 pažeidimas kai transporto priemonė važiavo be draudimo (LR ANK 415 str. 1 d.).

Perspėjame motorinių transporto priemonių vairuotojus, kad neišvengsite patikrinimo net sustabdyti vakare. Policijos pareigūnai išsprendė ir šią problemą. Sustabdytiems vairuotojams bus įteikiami raštiški šaukimai su motoroleriu atvykti į policijos komisariatą darbo dieną, kur kartu su techninės apžiūros centro darbuotojo pagalba bus patikrinta motorinė transporto priemonė.

Manome, kad tai veiks prevenciškai, nes iki paskirto atvykimo vairuotojai susitvarkys savo transporto priemones, o kas ne, žinoma, gaus baudą.

Policijos pareigūnai stiprina patruliavimą dėl motorolerių daromų Kelių eismo taisyklių pažeidimų mieste siekdami drausminti neatsakingus vairuotojus. Būkite tolerantiški, atsakingi ir drausmingi vairuotojai.


Straipsnio komentarai

..2020-07-24
žodis "pastovias" tai turbūt ta prasme kad jie pastovi šalikelėje šalia patvorio ir už tokį "darbą" tada alibaba gali iš biudžeto kuproto kalno uolos imti tiek lobių kiek paneša. Komentaras patinka Komentaras nepatinka