Klaipėdos ligoninėje mirė nuo motorinio dviračio nukritęs ir galvos traumą patyręs vyras

2020-07-24
D.Umbraso asociatyvi nuotr.
D.Umbraso asociatyvi nuotr.

Klaipėdos ligoninėje mirė savaitę gydytas vyras, kuris nukrito nuo motorinio dviračio ir patyrė galvos traumą.

Kaip pranešė Tauragės apskrities VPK, liepos 23 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal gautą pranešimą iš ligoninės, kad tą pačią dieną apie 17 val. 31 min. ligoninėje mirė vyras (gim. 1947 m.).

Vyras liepos 16 d. į ligoninę buvo pristatytas dėl galvos traumos. Pirminiais duomenimis vyras traumą patyrė nukritęs nuo dviračio. Tiksli mirties priežastis nustatinėjama.

Policija praneša, kad vyras mirė Klaipėdos ligoninėje, kur buvo pristatytas iš Šilutės ligoninės.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

.. @ Mulkis vis komentuoja2020-07-24
nu tu neklysti, į tokias "jėgos" struktūrų naujienas turėtų būti žiūrima kaip galimą mulkinimažą. Čia visiškai neaišku kas atsitiko ypač jeigu galvoti ir žiūrėti pro visokias liuciferonų prizmes kur šviesa laužiama į vaivorykščių spektro 666 pilkus atspalvių šešėlius. Pavyzdžiui jeigu rašoma kad žmogus mirė klaipėdos ligoninėje tai nereiškia kad mirė klaipėdoje turint omenyje kad traumuotų galvų ligoninė švėkšnoje skaitosi kaip klaipėdos ligoninės "departamentas". Biurokratiškai jie nemeluoja jeigu žmogus buvo pristatytas į švėkšną, kur įkištas į tramdomuosius marškinius ir įsodintas į kėdę su dviem dideliais ratais. Nu jeigu tam žmogui ten užveržė ką nors ne taip ar tyčia "taip" kad būtų užveržta, gal dar suleido kokių cheminio ginklo preparatų ir jisai praradęs sąmonę nukrito nuo to vežimėlio ir susitrenkęs galvą "mirė" nes su traumuota galva užmiršo kaip kvėpuoti. Nežinosi. Matai taip kaip parašyta apie "pirminius duomenis" tai visiškai neaišku ar jis tos galvos traumos nepatyrė būtent ligoninėje. Nu galbūt čia kyšo visokių šaulių ir voluntariusų kruvinų operacijų nagai, kur savi šaudo į savus ir viskas forminasi kaip pergalingos savižudybes.
Man vakar irgi buvo mulkinimo epizodas kur savais apsimetę musiškai šaudo į savus. Paskambino c​ž​v gestapo antavilistė iš UAB bitės lietuva ir nors aš esu jau 15 metų jų klientas, bet pradėjo visaip įžeidinėti ir aiškinti kad aš esu išrinktasis, nes bitė mane išsirinko ir nori man duoti visokių nuolaidų po blatų, iš po skverno iš po prekystalio. Kaip senais sovietiniais laikais. Tarsi aš būčiau kažkoks pasmerktasis mirti mulkis su nepagydoma galvos trauma. Sako va visi perka, pati perkamiausia prekė, tik tu vienas ąsilas iš bandos nenusipirkęs. Jinai padės atstatyti padėtį į savo vietas. Nu jo aš ten klausiausi, siuntinėjau ją visaip, bet kas iš to? Tie antavilistai nieko nesupranta. Nėra čia iš viso jokio civilinio gyvenimo ar civilizacijos, nors į karinę bazę paversta lietuvos teritorija naudoja labai daug kažkokios nežinomos civilizacijos vaisių, kurie yra ne iš čia, nors visas tas gėris bandomas forminti kaip vietinis. Bet viskas naudojama kaip vietinių necivilizuotų aborigenų žudymo įrankiai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
...2020-07-24
Mulkis vis komentuoja Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-07-24
kokia keista naujiena. pasirodo važiuoti dviračiu yra labai pavojinga, gali nukristi ir mirtinai susitrenkti galvytę. Gal dviratininkas nukrito nes į jo nugarą atsitrenkė cementovežis, kuriam pervažiavus per galvytę tas dviratininkas ir patyrė galvos traumą. Čia reikalinga turėti omenyje ir tai kad gal būt tas žmogus dar vis gyvas turint omenyje kad yra labai nesuprantama taip kaip daktarų grupuotė nustato mirtį naudodamasi žmogaus mirties nustatymo ir kritinių būklių įstatymo. Čia irgi žmogus krito tai yra atsitiko kritimas gyvulių fermoje, bet pagal lietuvos respublikos įstatymus mirtys būna įvairios, nes žodžiai naudojami kad galima tuos kūnus pavartoti pomirtiniam gyvenimui, ty transplantacijoms. Pvz jie turi kažkokius stebuklingus metodus kur jie nustato kad smegenų veikla nutrūksta "negrįžtamai". Jiems matosi "smegenų veikla" arba kitaip tariant darbas - arbeit macht frei. Čia yra labai sudėtinga. Tarsi kalba eina apie kažkokį "ryšį", kuris nutraukiamas ir kurio nebeina atstatyti net įstačius decimetrinių antenų ragus į makaulę. Nu tarsi antavilių UAB bitė lietuva žino kad afrikAAnizuotų bičių žudikių mobilaus ryšio raguotas prietaisas yra prisijungęs prie tinklo, mato ir koks "ryšio" stiprumas, su kiek "padalų" padalyboms, tt. Bet matot straipsnis parašytas, visuomenė informuota, nors nieko nepasakyta. Gal dviratininkas važiavo su tuo dviračiu ant penkiaaukščio namo stogo krašto, ir neišlaikęs lygsvaros pasirinko ne tą pusę. Jeigu logiškai galvoti tai kristi ant oro yra minkščiau negu ant cementinio stogo.. Gal žmogaus smegenų veiklos ryšys jau buvo nutrūkęs tuo momentu kad jis pasirinko "drąsiai" atrodantį patvorio takelį, vietoj šokimą virš geltono lietaus pilno griovio. Komentaras patinka Komentaras nepatinka