Policijos pareigūnai prašo atsiliepti dviračio savininką

2020-07-24, Tauragės AVPK inforamcija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo atsiliepti dviračio savininką.

2020 m. liepos 23 d. Šilutėje, Gluosnių g., prie namo rastas neprirakintas senas rudos spalvos dviratis.

Dėl dingusio dviračio prašome kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Neriją Ropienę tel. 8 700 64021 arba el. paštu nerija.ropiene@policija.lt..


Straipsnio komentarai

As2020-07-25
Cibauskas tokiu vazinejo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mano vardas2020-07-24
Jei neatsiras sąvininkas radęs galės pasiimti sau Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-07-24
jeigu dviratis stovėjo neprirakintas tai reiškia kad galima tą dviratį pasiimti sau? Aš pamenu savo pirmą darbą baladojimo kombinate. Turbūt buvo keturiolika ar penkiolika metų. Mokykloje buvo reikalaujama kad vasarą būtų įsidarbinta kažkur ir dirbama. Nežinau gal tai buvo tik man taikoma, nes kažkaip nepamenu kad kiti klasiokai būtų kažką kalbėję apie savo vasaros "atostogų" įspudžius. Nu įdarbino mane baldų kombinate. Turbūt 1988 ar 1987 metai. Ceche kur buvo daromi virtuviniai komplektai. Aš dirbau kur lankstus įstatinėdavo ir juos pritvirtindavo į skyles plokštėse ar durelėse. Tai pradžioje į darbą važinėdavau su tokiu pat dviračiu kaip nuotraukoje. Tai senas tarybinis dviratis, kurį vadindavo "vyriškiniu", dėl to aukšto balkio. Būdavo ir moteriškiniai dviračiai, kurie neturėdavo balkio tam kad sijonuotoms moterims nereikėtų aukštai kelti kojų. Nu tuose balduose ten buvo uždara teritorija. Reikdavo praeiti pro apsaugą. Aš jokios grandinės ar spynos net neturėjau. Tą dviratį pasistatydavau prie įėjimo į pastatą vidinėje teritorijoje, kurios nesimato iš gatvės. Ten man rodos buvo stovai dviračiams. Tai tą dviratį kažkas irgi paėmė už poros dienų, matyt dėl to kad buvo neprirakintas. Turbūt tam kad išsiaiškinti kam tas dviratis priklauso. Čia kažkas panašaus kaip su arkliais senesniais laikais. Turi pririšti, nes kitaip nusikaltimas gali arklys nueiti ir suėsti kokio buožės kopūstus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?