Šilutės rajone nuo pareigūnų paspruko antrankiais surakintas vyras

2020-07-25

Policijos departamentas pradėjo tyrimą dėl mįslingo incidento Šilutės rajone, Armalėnuose, kai nuo pareigūnų pro langą paspruko antrankiais surakintas vyras.

Kaip pranešama, penktadienio vakarą apie 21 val. 55 min. Šilutės rajone, Armalėnuose, pareigūnai sulaikė 28-erių vyrą, kuris pagal teismo nutartį už Kelių eismo taisyklių pažeidimus nubaustas 60 parų arešto.

Pareigūnams uždėjus antrankius, vyras kambaryje užtrenkė duris ir, iššokęs pro langą, pabėgo.

Buvo paskelbta vyro paieška. Jis rastas tik šeštadienio rytą apie 7 val. 55 min.

Aplinkybės tikslinamos.

15min.lt


Straipsnio komentarai

..2020-07-27
neina suprasti kas čia "mįslingo" šitame "incidente"? Gal policija nutyli kažkokias detales, turint omenyje kad armalėnuose ten irgi veikia visokie keisti karinės žvalgybos objektai pvz tas US (valstiečių sąjungos) AIR FORCE jungtinių pajėgų administruojamas aeorodromas ar šilutės veislininkystė, kur jau su pavadinimu tarsi išsiduodama kad gal būt tai biologinių ginklų programos kur užsiimama šilutės gyvulių fermos įveisimu. Nors gali būti, kad incidentas yra labai "mįslingas" jeigu vyras kuris rastas 7:55 ryte yra kažkoks nelabai panašus į vyrą kuris pabėgo prieš tai dienos 21:55 vakare. Nu sakykim vakare vyras buvo be barzdos, gražiai nukirptais rankų ir kojų nagais, be plaukuotos krūtinės ar kojų, tt. O va ryte rado "vyrą", kuris apaugęs plaukais, nagais, kanopomis, su ragais, šeriuotomis kojomis ir nugara, tarsi koks vilkolakis. Kalba eina apie "changeling" operacijas, kur pas "mūsiškius" karinė tarnyba suorganizuota kaip pas tuos muškietininkus, kur vienas už visus visi už vieną. Nu tarsi jų geneologinis medis yra toks detalus kad jie visi yra broliai ir seserys. Jūs tai dievų miško šabakštynai ir bruzgynai, stuobriai ir sausuoliai, tinkami tik malkoms ir pakuroms į krematoriumų krosnis. Va kas liečia šilutės "bendradarbiavimą" su tolimais vokietijos kraštais pas kuriuos irgi plėvesuoja kažkokių iranų taj-mahalinės vėliavos tai reikia turėti omenyje kad kaip ir vokietijos kraštas kuris buvo atskeltas nuo vokietijos kaip mažosios lietuvos kraštas taip ir kitame vokietijos krašte kitas vokietijos gabalas buvo kažkokios mūsiškių karinių okupantų administruojamas "vienybės žydėtojų" iš dinamitiškai napoleoniškai kalbančių kraštų. Nu reikia žiūrėti į prancūzų užsieniečių legioną, bet čia yra labai sudėtinga, nes į juos reikalinga žiūrėti kaip veikiančius lietuvoje po oficialių struktūrų priedanga: KAM, VST, VRM, STT, VSD, tt. Paimkime pvz UAB draudimo įmonė Lietuvos eksporto ir importo draudimas, kurią buvo įkūrusi lietuvos ūkio ministerija. Tai buvo privatizuota dinamitinių napoleoniečių, kuriems visi kas užklysta į jų drąsių kelėnų patvorius (wall street) yra statomi į durniaus vietą. Problema su prancūzų užsieniečiais tai yra kad tai ir yra "atgimėliai", kuriems po tarnybos išduodami nauji dokumentai, naujos tapatybės, tt. Tame ir esmė kad reikalinga pagalvoti apie "alternatyvias" laiko linijas, kur tie dokumentai "išduodami" ir visai tų legionierių giminėms, kaimynams, bet kam ką jie yra buvę gyvenime sutikę, tt. Bet čia tik kažkoks "pavyzdys" apie gerąją praktika kuri turbūt taikoma visuose pasaulio karinėse, valstybinėse, saugumo ir nevyriausybinio sektoriaus (anarchistinėse) struktūrose. Tai ir yra al-queda. Tame ir esmė negalima "žiūrėti" vardan tų "vardų". Juose nėra jokios prasmės. Taip ir sugalvota "uber alles" okupacijos, kur jūs vien tik su savo dėmesiu galite viską sugriauti ir liksite patys kalti.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?