Gyventojų sklypų prijungimui prie centralizuotų nuotekų tinklų – virš 1 mln. Eur vertės paraiškų

2020-07-28, aad.lrv.lt

Pasibaigus kvietimui teikti paraiškas pagal LAAIF programos finansavimo kryptį „Vandenų apsauga“, Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) iš vandentvarkos įmonių ir savivaldybių gavo 16 paraiškų už 1,2 mln. eurų.

Gautų paraiškų skaičius viršijo lūkesčius – prašoma subsidija didesnė už numatytą skirti lėšų sumą. Iš viso projektams, susijusiems su gyventojų būstų prijungimu prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų daugiau kaip 2 tūkst. gyventojų turinčiose gyvenvietėse, iš LAAIF programos buvo skirta 1 mln. eurų. Maksimali subsidija vienam pareiškėjui – 200 tūkst. eurų. Didžiausia subsidijos suma vienam būstui prijungti siekia 2,1 tūkst. eurų.

Paraiškų vertinimo rezultatai turėtų paaiškėti rugsėjo mėnesį, o sutartys su projekto vykdytojais bus pasirašytos spalio–lapkričio mėnesį.


Straipsnio komentarai

..2020-07-28
čia reikalinga atkreipti dėmesį į vartojamą kalbą, kur aiškinama kad prijunginėja tik sklypus prie tinklų. Nu tarsi sužvejojama žuvėjas į žuvėjų tinklo akutę. Žiūrint iš antavilistų makroekonomikos pusės gyventojai kurie "randasi" tokiuose sklypuose turbūt skaitosi kaip neįgalūs suparalyžiuoti invalidai, kurie lyja ant savęs su geltonu lietumi, kasdien grabupėlių srutų tvanas, viską daro po savimi, guli pasmirdę apsidergę su pragulomis. Tas jų sklypas tai kaip černobylio zona, kur kiekvienas patvorys sužymėtas uoliai uodegas vizginančių kalių. Todėl ir aiškinama tik apie "sklypus". Jie atveda vandenį prie arklio bet negali versti arklio gerti to vandens, nei su kasymais, nei su pakasimais socialinės distancijos gylyje po žeme. Jie gi nežino kas ten per gyvuliai tuose namuose gyvena. Gali būti kad net kai prijungs prie tinklų tie arkliai darys viską taip kaip darę. Tad čia kalbama apie kažką kas yra išimta iš konteksto. Tai irgi pergalinga makaronų kabinimo sunumeruotose kabinetuose istorija kurią rašo barankų skylių vienybės žydėjimo nugalėtojai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?