Trečiadienio horoskopas – vasario 11 d.

2015-02-11, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Kompozicija ant smėlio.
Shutterstock nuotr. / Kompozicija ant smėlio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Daugiau aiškumo atsiras kaskart kalbantis su draugais, bendražygiais ar kolegomis. Abejonių vis mažės, formuluojant komandines užduotis ar jų klausantis. Ir, jei iki šiol nuoširdžiai ieškojote atsakymų į grupės veiklos klausimus ar aktyviai sprendėte bendravimo su draugais problemas, visi šios srities užstrigę reikalai pamažu ims judėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo šios dienos turėtų liautis jus erzinti pastaruoju metu aktualūs profesiniai nesusipratimai, vis besikartojančios temos susirinkimų metu ar kitos profesinės dilemos. Tiesa, turite žinoti ir tai, kad kuo daugiau šių įsisenėjusių opų užgydėte, tuo lengvesnis etapas jūsų laukia. O jei vis dar kažkas kartojasi, suskubkite tai išspręsti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Panašu, kad pagaliau galite susitvarkyti su kažkokiomis kelionių ar studijų bėdomis. Vieni galbūt pagaliau grįš namo, kiti, priešingai, išsiruoš į kelionę, į kurią niekaip nepavyko išsiruošti, treti pagaliau išlaikys egzaminą, ketvirti apsispręs dėl studijų ar tobulinimo kursų, o penkti drąsiau pagalvos apie naujas dar nepažintas erdves.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atėjo metas, kai saulės spinduliai apšviečia iš tamsos išnirusias paslaptis, kurias jūs nuo savęs ir kitų slėpėte arba kiti žmonės jas slėpė nuo jūsų. Visiškai nesvarbu, kuris variantas tinka jums. Pakanka gręžiotis atgal. Viskas, ką galiausiai sužinote jūs apie kitus, o kiti apie jus, priartina jus prie jums reikalingų žmonių, o juos – prie jūsų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėjote priežasčių abejoti savo sugebėjimu bendrauti su parneriais, juos suprasti ir būti jų suprastiems? Elgėtės teisingai, jei atidžiai klausėtės jų nuomonės ir noriai mokėtės naujų taisyklių, nepaisydami netikrumo ir abejonių. Įgytas žinias integruokite į savo gyvenimą. Tai tebūna jūsų orientyrai, o ne kitų žmonių jums parinktos kryptys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ledinės sienos, kurios buvo atsiradusios tarp jūsų ir kolegų, nuo šios dienos pamažėle pradės tirpti. Argi nesmagu suprasti, kad kavos pertraukėlę darbe lydi ne trikdančios pauzės, o nuoširdus pokalbis? Neužmiršę to, ką supratote ir sužinojote per pastarąsias savaites, dabar galite pritaikyti darbe ar gerinant savo savijautą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Regis, šiuo metu jums išties nelengva susitarti su vaikais, atrasti tinkamus jų auklėjimo būdus, o kūrybiniai projektai visiškai užstrigę. Jei šiandien kažkas staiga šioje srityje pajudės pirmyn – nenustebkite. Galbūt kai kurie atras stebuklingą receptą, kaip paskatinti jūsų atžalas jus išgirsti, arba leis papuošti aplinką savos kūrybos vaisiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Po jūsų namų stogu vis daugiau aiškumo. Kliūtys, kurių gal patys sau prisistatėte, ims nykti, arba jūs žinosite, kaip jas patraukti sau iš kelio. O tada prasidės kažkas panašaus į stebuklus: namiškiai supras jus iš pusės žodžio, lyg skaitytų jūsų mintis, sulauksite žinių iš jų būtent tada, kai jos labiausiai reikalingos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viskas, kas yra šalia jūsų, jums taps pasiekiama ranka. Pagaliau baigėsi vėluojančių naujienų ir klaidinančios informacijos laikas, beprasmių kelionių, gendančių automobilių ar kitos technikos dienos. Jums reikalingus kelius bus paprasta rasti, todėl ramia širdimi galite ruoštis kelionėn ar kreiptis į tuos, kurie turi jums suteikti informaciją.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tiems, kurie niekaip nesiryžo paprašyti aukštesnio atlyginimo ar nesulaukė atsiskaitymo už paslaugas, ateina lengvesnės dienos. Jūsų vertės kartelė, kuri pastaruoju metu šiek tiek nusmuko, pagaliau gali vėl pakilti. Nesigręžiokite atgal, norėdami pamatyti tai, ko nepavyko gauti ar išlaikyti. Imkite tai, ką gaunate, nes visa tai jūsų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pagaliau galite tikėtis būti išgirsti, nes jūsų ženkle šiuo metu esantis Merkurijus pradėjo judėti tiesiogine kryptimi. Turėjote tris savaites nesusipratimų, kai jūsų žodžiai atsitrenkia į sieną ir kai jūsų asmeninė iniciatyva niekam nereikalinga. Išreikškite save žodžiais, neabejokite savimi ir drąsiai priimkite sprendimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susitikimai ar pokalbiai, kurie yra lyg aidas iš praeities, atnaujino kai kuriuos jau pamirštus dalykus ir ankstesnes patirtis. Kiek juose įžvelgėte naudingo sau, tiek galimybių saviraiškai turėsite ateityje. Na, o kol kas pasidžiaukite, būdami užkulisiuose. Klaidžiokite savo svajonių takeliais ir analizuokite savo sapnus, kurie taps daug aiškesni.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?