Šilutės pašonėje – parako statinė

2020-07-29, „Šilokarčemos“ informacija
Tai ne pirmas rastas sprogmuo vykdomų darbų teritorijoje. „Šilokarčemos“ nuotr.
Tai ne pirmas rastas sprogmuo vykdomų darbų teritorijoje. „Šilokarčemos“ nuotr.
Šilutėje, šalia Turgaus gatvės tekančioje Šyšoje, vykdomi jos valymo darbai. Čia randama ne tik įvairiausių stiklų, indų, bet ir pavojingų dalykų.

Liepos 21-ąją vyko įprasti upės gilinimo darbai. Buvo iškastas įtartinas daiktas, panašus į sprogmenį. Netrukus čia atskubėjo policija, ugniagesiai-gelbėtojai bei medikų ekipažas. Pradėtas budėjimas. Į įvykio vietą atvyko J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai.

Netrukus paaiškėjo, kad į sprogmenį panašus radinys – tai Antrojo pasaulinio karo laikų 105 mm artilerijos sviedinys. Išminuotojai jį išvežė į Gaidelių karjerą, kur sprogmenį ir sunaikino.

Pasak Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovo Rimanto Mačijausko, be šio jau tris kartus minėtoje vietoje buvo rasti sprogmenys.

„Vieną kartą nepasitvirtino, buvo ne sprogmuo, o vamzdis. Šyšą gilina, valo ir randa jų. Viskas užnešta smėliu. Nenustebsime, jei jų bus rasta ir daugiau. Apskritai, negali žinoti, ko ten dar gali būti“, - kalbėjo viršininkas.

 


Straipsnio komentarai

..2020-07-29
KAM svetainėje rašo J. Vitkaus inžinerijos bataliono vadas yra plk. ltn. Pavelas Jelkinas. Nors jeigu žiūrėti baltoslaviškai tai turėtų verstis kaip "eglinas" ar "eglynas". Na o "pavelas" tai turbūt kažkas su kuo į žvalgybą negali eiti nes gali pavesti ar nuvesti ne ten kur reikia. Iš viso su tais "tikrais" inžinieriais reikalinga elgtis atsargiau, negu su bombomis. Pavyzdžiui aš irgi mokinausi KTU ir tenais atseit ruošia inžinierius, nors iš tikrųjų nieko panašaus. Vat ir yra įdomu iš kur atsiranda inžinieriai jeigu visos aukštosios mokyklos tarnauja tik kaip butaforija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tomas 2020-07-29
4 rado, o tai kiek dar pražiopsojo???? Kur išvis tas žemes veža???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Bomba2020-07-29
Rado sviedinį šilutės naujienininkų panosėje,o tie net nesivargino išlysti nufotkinti. O va Šilokarčema nepatingėjo net per porą žingsnių nuo bombos prisiartinti! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?