Ketvirtadienio horoskopas – vasario 12 d.

2015-02-11, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Šuns ir katino draugystė.
Shutterstock nuotr. / Šuns ir katino draugystė.

Dar kelios dienos – ir savaitgalis! Vizginame uodegą ir džiaugiamės viskuo, ką sutinkame savo kelyje šiandien. Įmanoma? Taip!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nakties sapnai jūsų nepaliks dar ir ryte, todėl kai ką darysite vedami sapnų ir svajonių, o ne realybės. Retkarčiais dėl to laviruosite ant ribos, kur iš pirmo žvilgsnio viskas galima, bet žvilgtelėjus atidžiau, ne viskas įmanoma. Vakare nepraleiskite progos pasikalbėti su draugu, kurio požiūris jus įkvėps naujiems nuotykiams ar žinių siekimui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugai ir komandos nariai ryte bus jūsų įkvėpimo šaltinis. Jie jums dar ir tikslus nubrėš tokius, kurių norėsite kartu siekti. Todėl jų ir kitų žmonių įtakos jūs šiandien negalėsite ignoruoti. Vakare atidžiau klausykitės naujienų. Gali būti, kad tai, ką išgirsite, turės įtakos jūsų karjerai ar atskleis tai, ką seniai norėjote žinoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vadovaukitės principu, kad jokie vėjai jums šiandien nebaisūs. Taip ir bus. O jei dar pavyktų išnaudoti ryte užplūdusį entuziazmą atlikti kokį žygdarbį darbe – kodėl gi ne? Tačiau elgsitės išmintingai iki vakaro nepradėdami naujų darbų. Dienai baigiantis jūsų viltis sužadins žinios iš toli ar pokalbis su antrąja puse apie atostogas bei keliones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėsite ir galėsite mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais: ryte bet kokioje smulkmenoje įžvelgsite įkvėpimo šaltinį ir patys juo kitiems būsite. Tačiau įdienojus retkarčiais nepamiršite sustoti ir atsikvėpti. Jūsų akylumas ir gebėjimas išgauti reikiamą informaciją gali padėti įveikti buities, sveikatos ar kitas kasdienes problemas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors giliai širdyje norėsite būti privačioje erdvėje, kažin ar jums pavyks užsidaryti savo jaukiuose namuose ir visą dieną mėgautis poilsiu. Galimas daiktas, kad dienos pradžioje sėkmingai derinsite savo asmeninius poreikius su kitų žmonių norais. Vakare pavyks susitarti su antrąja puse dėl vaikų auklėjimo ar su mylimu žmogumi aptarti jūsų santykius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite aktyvūs ir lyg kokia voverė suksitės dienos įvykių rate. Jūsų veiklos rezultatai gerės pasitelkus kitų žmonių pagalbą ir patarimus. O jei retkarčiais iš pasirinkto kelio jus išmuš vėlavimai, pažadų netesėjimas ir kitos žmogiškos silpnybės – nebūkite pernelyg reiklūs. Vakarop tinkamai bus išspręsti buitiniai namų nesklandumai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite susitelkę į darbą, turėdami paprastą tikslą – kuo labiau save įtvirtinti arba kuo daugiau užsidirbti. Ir tai, žinoma, geriau, nei išleisti, kas tokią dieną gali jus šiek tiek vilioti. Pravartu žinoti, jog jūsų pirkiniai atlikti iki vakaro, nedžiugins tiek, kiek gali iš pradžių atrodyti. Vakare nepraleiskite progos pasikalbėti su vaikais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Į jus nukreiptos rampos šviesos šiandien leis jums galvoti, kad esate geresni už kitus. Ir tai beveik tiesa, jei jūs mokate džiaugtis, džiuginti kitus ir būti kūrybiški. Be to, kodėl gi nepasimėgauti išskirtiniu dėmesiu ir jums suteiktomis privilegijomis? Žinoma, kol neperžengsite ribų. Vakare jūsų namus gali sėkmingai atnaujinti ir praturtinti įsigytas daiktas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sunku šį rytą jus apkaltinti pasyvumu, tačiau savo jėgos ir pranašumo verčiau nedemonstruoti. Nekokie patarėjai šiandien – skubėjimas ir jį lydinčios audringos emocijos. Iki vakaro rinkitės stebėtojo vaidmenį – to, kuris džiaugiasi galimybe suprasti savo poreikius ir pastebėti aplinkinių veiksmų motyvus. Vakare galėsite pasidalyti su kitais savo per dieną sukauptu žinių bagažu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena bus pilna turiningo bendravimo ir bendradarbiavimo kolektyve, jei saikingai vertinsite tiek savo komandos sėkmes, tiek nesėkmes. O iki vakaro bandydami įgyvendinti naujus planus, kažin ar sutiksite daug geranoriškų šypsenų. Vakare bus galimybė apmąstyti ar su kažkuo aptarti finansinius reikalus. Tačiau savo įžvalgų kol kas nedemonstruokite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien manysite, kad galite pasiekti puikių rezultatų darbe, bet tai tik dalis tiesos. Beje, ryte, jums pavyks ir užsidirbti, ir pasijusti įvertintiems. Tačiau vėliau visas galimybes palypėti karjeros kopėčiomis, atidėkite, kol patikrinsite visus „už“ ir „prieš“. Vakare be vargo įtikinsite dėl kažko savo draugus ar tiesiog patirsite apsikeitimo žiniomis malonumą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ši diena jums bus įprasta: plaukiosite sau nežinioje, abejonėse ir paslaptyse. O kuo toliau nuplauksite, tuo geriau jausitės. Dažnai net nežinosite, kodėl taip elgiatės: ar dėl savęs, ar dėl kitų? Nelengva bus nei sau ką nors paaiškinti, nei kitiems išaiškinti. O kai kils dilema, ką rinktis – žinomus vandenis ar dar neištyrinėtus tolius, pasikliaukite tuo, kas jau išbandyta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?