„Tauragė+“ diskusijos metu aptarti turizmo plėtros prioritetai

2020-07-29, Mero patarėja Rita Vidraitė
Diskusijoje dalyvavę Pagėgių savivaldybės atstovai.
Diskusijoje dalyvavę Pagėgių savivaldybės atstovai.

Liepos 22 dieną Raudonės pilyje (Jurbarko r.) įvyko Tauragės apskrities ir aplinkinių savivaldybių atstovų diskusija, kurios metu aptarti bendri regiono turizmo plėtros prioritetai ir galimi jų įgyvendinimo veiksmai.

„Tauragė+“ funkcinės zonos strategijos rengimas yra bandomoji iniciatyva, kuria siekiama skatinti Tauragės regiono savivaldybių bendradarbiavimą sprendžiant bendrus regionui probleminius klausimus, kai kuriais atvejais įtraukiant ir daugiau savivaldybių, jei to reikia siekiant strategijos tikslų. Šiame susitikime dalyvavo ne tik Tauragės regiono savivaldybių, bet ir kaimyninių savivaldybių (Šakių, Kauno ir Šilutės r.) atstovai.

Diskusijos dalyviai vienareikšmiškai sutarė, kad tik nuoseklus, sistemingas ir kompleksiškas bendradarbiavimas savivaldybėms gali padėti identifikuoti problemas ir padėti atrasti geriausią sprendimo būdą. Todėl ši diskusija nėra baigtinė, o tik viena ilgalaikio proceso dalis.

Šios diskusijos metu buvo išsamiau aptarti savivaldybių bendradarbiavimo, komunikacijos ir rinkodaros srities klausimai. Daug dėmesio skirta vandens ir sausumos maršrutų bei infrastruktūros aktualizavimui.


Straipsnio komentarai

Administracijai2020-08-01
kas nors uzblokuos psichini ligoni,rasanti nesamones po kiekvienu straipsniu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-07-30
tauragė ir pliusiukas kuris turbūt simbolizuoja kažkokių 1984 orwelistinių kryžiuočių kryžių. Ir čia nežinosi. Visa piratuojanti skandinavija vien valstybės įteisintas talibanas. Anglių karalystė irgi panašiai. Ten seime talibanui rezervuotos 26 vietos (Lords Spiritual), be jokių rinkimų. Šveicarija tai tokia neutrali tai kaip daktarų grupuotės blogio ašis aplink kurią viskas ir sukasi (mediči-nos bankas). Kokia šlykšti nuotrauka. Atseit dar jiems reikalinga "turizmo" makaronų kad toliau kišti lietuvius į krematoriumus ir į tuštinamas sodybas, butus ir namus kraustyti barankų skylių žydėjimą. Taip atseit jie "gražina" lietuvą puošdami viską su visokiomis baisiomis šlykštynėmis. Ieško jie būdų sprendimams. Nu bet rimtai kas sutramdys tas palaidas kales iš kur jie čia yra atsibastę? Kiekvienai vizginamai kalei po būdą ant kurios paskutinis neapskundžiamas sprendimas, garbės parado žodis. Kas įdomiausia tai šitų terbakrausinių kryžiuočių "dėmesys" savo išvaizdai. Visą laiką tas mėšlas nupoliruotas, vis tos garbėtroškinių paradų paradinės šukuosenos tarsi kiekvieną rytą "atnaujinamos", nes kartu gyvena kažkokie gražulio kelnininkai ar sarafanininkai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka