Žingsnių milijonieriai šeštadienį rinksis Šilutėje – vyks tradicinė ėjimo šventė

2020-07-31, Pranešimas spaudai

Kelioninių atradimų ir turiningų pasivaikščiojimų ieškančius aktyvaus laisvalaikio mėgėjus šį šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną, į Šilutę sukvies tradicinis nemokamas renginys visai šeimai – „IKI Ėjimo varžybos“. Eiti užsiregistravusių dalyvių lauks vaizdingas 10,5 kilometrų maršrutas, kuris ne tik supažindins su kone 30 Šilutės lankytinų objektų, bet ir leis pasimėgauti daugybe neeilinių pramogų visai šeimai.

Renginio organizatorė ir mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė atskleidžia, kad pirmąjį kartą Šilutės rajono savivaldybėje organizuojamos „IKI Ėjimo varžybos“ – išskirtinės. Iš greta Šilutės įsikūrusio Pagėgių miesto kilusi sveikatingumo motyvatorė kraštiečiams ir Šilutės svečiams žada iki tol „IKI Ėjimo varžybose“ dalyviams dar nesiūlytas pramogas, aktyvacijas, prizus ir žaidimus.

„Nuostabu grįžti į gimtuosius ir labai mylimus kraštus! Atrodo dar visai neseniai kaip profesionali sportininkė Šilutės stadione rungiausi bėgimo varžybose, o dabar grįžtu su mylimiausiu pomėgiu – ėjimu. Tad labai kviečiu visus kraštiečius susitikti smagiausioje ėjimo šventėje. Dalyviams paruošėme ne tik itin vaizdingą maršrutą, bet ir regbio pamokas, krepšinio turnyrą, apsipirkimo už žingsnius erdvę bei daugelį kitų pramogų. Na, o asmeniškai man ypatingai smagu matyti tiek daug besiregistruojančių pagėgiškių. Štai vien Antanų Musvydų dalyvių sąraše – trys! Eis ir mano tėtis, ir brolis ir sūnėnas“, - šypsosi renginio organizatorė Vlada Musvydaitė.

Pagrindinis penkerius metus visoje Lietuvoje organizuojamų renginių išskirtinumas – galimybė pirkti vien už žingsnius. Renginio starto bei finišo zonose (Hugo Šojaus dvaro teritorijoje) pasivaikščiojimo metu mobiliojoje vaikščiojimo programėlėje „#walk15“ sukauptus žingsnius dalyviai galės išleisti čia įrengtame „IKI“ žingsnių turguje ir kitose apsipirkimo zonose.

„Žingsniai – mūsų renginių valiuta, o nuolatiniai programėlės „#walk15“ naudotojai ir ėjimo renginių dalyviai yra tikri žingsnių milijonieriai. Šilutėje dalyvių lauks net 20 000 skirtingų vaisių ir daržovių, tūkstančiai sveikatai palankių ir gardžių košių bei kitų skanumynų, skanukai ir maistas augintiniams, ledai, vanduo ir kiti puikūs renginio partnerių produktai. Tiesa, tai ne viskas. Visi iki vieno renginio dalyviai, įskaičiuojant ir einančius augintinius, bus apdovanoti specialiais, mediniais renginio medaliais“, - sako V. Musvydaitė.

Kviečia ne tik eiti, bet ir kitaip pasportuoti

Šilutėje organizuojamo „IKI Ėjimo varžybos“ renginio naujiena – visą dieną „Gintarinė vaistinė“ 10 000 žingsnių zonoje vyksiantis 3 prieš 3 krepšinio turnyras. Suburti savo komandą ir dalyvauti kviečiami visi norintys, o dienos pabaigoje bus apdovanojamos trys komandos prizininkės bei trys baudų metimo konkurso nugalėtojai.

„Labai džiaugiuosi, kad toks sveikatingumo renginys vyksta Šilutėje. Nors 3 prieš 3 krepšinio turnyrai organizuojami mieste nėra reti, tokio fizinį aktyvumą skatinančio renginio iki šiol Šilutėje nėra buvę. Tokiu būdu dar labiau traukiame jaunimą prie aktyvumo, prie sporto, prie judėjimo, o kartu – ir pasiūlome turiningą savaitgalio planą. Galiausiai, juk kiekvienam labai smagu būti apdovanotam. Nors krepšinio turnyro dalyviai turės pasivaržyti dėl prizinių vietų, tačiau visi ėjimo šventės dalyviai už dalyvavimą bus apdovanoti renginio medaliais. Pasivaikščioti ir taip galime išeiti, bet gavus medalį nuotaika bus kur kas pakilesnė“, - sako krepšinio turnyro organizatorius Ervinas Kuncaitis.

Kita renginio naujiena – „Activus“ 5000 žingsnių aktyvios šeimos zonoje mažųjų renginio dalyvių bei jų tėvų lauksiantys profesionalūs regbio žaidėjai ir treneriai, smagių žaidimų forma siūlysiantys susipažinti su regbio pagrindais.

„5000 žingsnių „Activus“ aktyvios šeimos zonoje turėsime taikinį, kurio pagalba mokinsimės taisyklingai mesti regbio kamuolį. Taip pat vaikus kviesime žaisti smagų žaidimą „Plėšikų plėšikas“, kur gaudant vienas kitą reikės nuimti vėliavėles nuo kitų žaidėjų liemens. Tokiu smagiu būdu susipažinsime su vienu iš pagrindinių regbio žaidimo principų – pagauti varžovą su kamuoliu. Vaikai galės mokytis kamuolį mėtyti kaip tikri regbininkai, dalyvauti smagiose estafetėse bei kituose su regbio pagrindais susipažinti leisiančiuose žaidimuose. Labai lauksime visų – nesvarbu koks dalyvių amžius ar turimi įgūdžiai“, - sako Šilutės vaikų regbio komandos trenerė ir šalies moterų regbio rinktinės žaidėja Austėja Minkevičiūtė.

Renginio organizatorės V. Musvydaitės teigimu, papildomų sportinių veiklų ir pramogų organizavimu siekiama skatinti visų amžiaus grupių žmonių fizinį aktyvumą. Nemokamame renginyje visai šeimai įtraukiančių pramogų ras tiek vaikai, tiek jų tėvai, tiek seneliai.

„Greta regbio pamokų bei krepšinio turnyro, renginio zonose lauks ir kitos smagios bei naudingos aktyvacijos. „Activus“ 5000 žingsnių aktyvios šeimos zonoje renginio dalyviai galės smagiai pasivaržyti dėl galimybės laimėti skrydį oro balionu dviems. Tuo tarpu „Gintarinė vaistinė“ 10 000 žingsnių sveikatingumo zonoje lauks daug gerai sveikatai ir energijai naudingų produktų bei visais rūpimais klausimais pakonsultuosianti profesionali vaistininkė Laima“, - sako V. Musvydaitė.

„IKI Ėjimo varžybų“ pradžia – rugpjūčio 1-ąją dieną, šeštadienį, 10 valandą, adresu Lietuvininkų g. 4, Šilutė (Hugo Šojaus dvaras). Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: www.ikiejimovarzybos.lt


Straipsnio komentarai

.. @ Senis2020-07-31
man sudėtinga suprasti ką tu turi omenyje. Jeigu vienybės žydėjimas yra tikslas ir viskas kas nežydi vienoje ar kitokioje austrijos ar australijos vienybėje daktarų grupuotė skaito kaip ligą (svetimus) tai jie kažkokie bepročiai kurie nupjaus bet kokią šaką nesvarbu ar jie ant jos sėdi ar užsisėdę ar ant jos net neplanuoja sėdėti. Tada tai ką daktarų grupuotė deklaruoja apie COVID-19 yra tik žodis, tam kad nukreipti dėmesį nuo kūnų štabeliuojamus į krematoriumus trimis pamainomis per parą. Ir čia visiškai neaišku ar ta pasaulinio masto "pandemija" nėra dėl lietuvoje vystomų drąsos kelėnų operacijų. Jugi dar kai stovėjo tik vienas krematoriumas lietuvoje jie per metus sudegindavo tiek lavonų kaip pusė šilutės. Nu gestapinio talibano aparteido kryžiuočiai pertraukė lietuvą skersai ir išilgai, tad nežinau kodėl tau lietuva vis tiek neatrodo patraukli. Dabar lietuva gi kaip "visi". Je suis char & lie. Matyt tu nesi "patriotas", kuris myli žodį "žodį", žodį "žygis" ar žodį "tėvynė". Tad iš mano pusės žiūrint jokių ligų nėra. Visi sveiki kaip ridikai. Daktarų ir farmacijos veikla yra kažkokia nereikalinga nesamonė. Yra tik daktarų grupuotės diagnozės. Žodžiai kurie pavirsta į kūnus tam kad neperšoktų 2 metrų socialinės distancijos gylio griovio kapinėse. Kažkas panašaus į raganų prakeikimus. Pvz taip kaip jie aiškina kad tu gali sirgti kažkokiomis baisiausiomis ligomis, bet to nežinosi kol kažkoks snargliuotas beraštis šlykštynė apsirėdęs baltu chalatu nepadiognozuos tau kažkokios super anskstyvos stadijos "ligos", kurią jeigu gydysi dabar gal ir išgydys, bet jeigu nesigydis tai mirtis garantuota. Su skiepais irgi įdomi ta pati "švento vandenėlio" logika. Kaip tas "minority report". Jie užbėga ligoms už akių sveikus apkrėsdami tomis ligomis. Bet tai tik žodžiai. Visiškai neaišku kas vyksta iš tikrųjų tame tarpe ir su "žodžiais". Tame ir esmė kad sudėtinga suprasti kas turima omenyje kai vartojama karinė propaganda. Gal senis aiškina kad žiūrint iš jo "uber alles" pozicijos aš esu "liga", kuri nesitraukia jam iš drąsos kelio. Paprastai jis tuos durnius sutvarkydavo su daktarų grupuotės pagalba, bet dabar jam kažkas nesiseka. Matai lietuva kaip ir visas likęs pasaulis yra šalis kur nėra vietos nei seniams nei kesko senukams. Seniu turėtų būti vadinamas ne tas kuriam daug metų, bet tas kuris greitai nebebūtų senas. Nes čia irgi aklųjų karalystės teritorija, kur praktiškai karaliauja reliatyvumo teorija. Nu pavyzdžiui kodėl tokie šlykštynės kaip lanzbėris ar adolfamkus nesitraukia, o tiek jaunų miršta visiškai nesuprantamai, kad ir ta 4 metų mergaitė vakar užliekniuose? Nu gal jinai nemirė "veltui", bet už gražias akis. Gal jinai gyvena pomirtinį gyvenimą jeigu jinai mirė dėl to kad jos kraujo grupė buvo tinkama kad "paskolintų" rageną ar inkstus kažkokiam slyvanosiui lanzbėriui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaliaropė @ ..2020-07-31
Labas kolega. Turiu garbės pacituoti Tamstos rašliavą,,20000 daržovių tai šilutės miesto gyventojų skaičius''
Prieš vadindamas kitus daržovėmis, turėtumėte nustoti būti gendančiu runkeliu.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2020-07-31
Dvitaskiui
Liga niekaip neatsitraukia. Baisiau uz COVID-19. Gydytojai jau nebepades......
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-07-31
čia labai šlykščios madmenų madmeninės patyčios, kur jau galima saviems šaudyti į nesavą valdžią nes savavaldžiaujanti valdžia išdavė leidimą kad organizuoti tokią nesamonę. Ir visos tos patyčios išklotos gerais ketinimais. Atsibastė kažkoks pranašas iš nesavų kraštų kuris aiškina kad jis savas, mūsiškis, toks kaip ir jūs, tik tas pranašas sveikas, o jūs esate nesveiki. Tas pranašas aiškina kad norint būti sveikam reikalinga "judėti", "judintis", "krūpčioti", "judėjintis", "sąjūdintis", "judaintis", tt. Jūs esate nesveiki ir negalite suprasti kaip reikalinga judėti. Jūs nesveiki nes nieko nesiekiate, neturite jokių užsibrėžtų tikslų, tt. Jums pradžiai pakabins morką prieš nosį kaip "tikslą" kurio galėtumėte siekti.
Kitas variantas kad pats renginys simbolinis karinis paradas, kur signalizuojama kažkokios smaluotų biudžetų kryžiuočių pergalės pvz 20 000 daržovių tai šilutės miesto gyventojų skaičius, kurie turbūt sukišti į krematoriumus, varžybos tai kažkokios vergų varžytinės, tt.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka