Ūkiniame pastate – naminukės aparatas, 16 litrų naminės degtinės ir 4 800 litrai raugo

2020-08-04, Tauragės AVPK informacija

Šiandien, rugpjūčio 4-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, atliko patikrinimą Šilutės rajone, Švėkšnos seniūnijoje, Vilkų Kampo kaime.

Pas vyrą, gim. 1972 m., ūkiniame pastate buvo rastas aparatas naminei degtinei gaminti, 16 litrų bespalvio skysčio – naminės degtinės bei 4 800 litrai raugo.

48- erių vyriškis iš anksčiau jau žinomas policijos pareigūnams ir baustas už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką.

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.


Straipsnio komentarai

..2020-08-07
Nu penkios tonos žaliavos samagonui varyti tai jau ta daina kur studentai rimti o ne kažkokie piemenys. Nu čia reikalinga ne bausti ar gailėtis, bet žiūrėti po kokiu stogu dirbama - seniūnaičius, bendruomenės pareigūnus, bendruomenės slaugytojus, daktarų grupuotės personalą, tt. Jugi jeigu aš neklystu tai seniūnaitis tuose vilkiniuose kampuose tai ne kažkoks dvorniaška, bet kažkoks kilmingas lojalikas su "dokumentais" ale kilęs iš teismo rūmų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
O ne2020-08-05
ir dar vienas taškas sunaikintas eh Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?