Susisiekimo ministerija: Keliams gerinti paskirstytos likusios nepanaudotos lėšos

2020-08-05, sumin.lrv.lt

Lietuvos kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymais paskirstytos likusios nepanaudotos lėšos iš Vyriausybės skirtų papildomų 150 mln. eurų.

Tai lėšos, kurias šalies savivaldybėms ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos pavyko sutaupyti atliekant kelių infrastruktūros darbų viešuosius pirkimus. Dalis lėšų liko nepanaudota dėl neįvykusių viešųjų pirkimų bei kai kuriems kelių objektams panaudojus kitus finansavimo šaltinius. Iš viso paskirstyta apie 10 mln. eurų suma, kuri bus investuojama į šalies kelius.

Už šias sutaupytas lėšas bus remontuojami keliai, vedantys į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, į kurortines bei rekreacines vietoves, esantys pasienio ruože. Šalies gyvenvietėse padaugės kelių su asfalto danga, bus nutiesti nauji dviračių ir pėsčiųjų takai.

Susisiekimo ministerija primena, kad šios lėšos yra skiriamos įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Finansuotinus kelių objektus atrinko Susisiekimo ministerijos sudaryta Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių objektų, finansuojamų iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų, atrankos komisija.


Straipsnio komentarai

.. @ Tomas2020-08-07
Tai kad tas skvernelio "keliukas" yra viena iš ilgiausių vilniaus rajono gatvių. Ta upės gatvė yra ilgesnė negu Laisvės prospektas. Driekiasi palei neries upės vingį per penkias seniūnijas ir turbūt dešimt kaimų. Nu jo čia tas neries vingis didesnis nei žvėryno vingis. Tad mes turime stebėti kaip gimsta naujas gyvulių fermos žvėrynas, geltoninant krantus leidžiant geltoną lietų pro nugalėtojų arkos vamzdį aukštyn upe. Tame ir esmė kad visi tie namai toje upės gatvė yra kažkokio rakštisteininio suvystytojo iš po skvernelio namai. Tų namų nebuvo nei kvapo dar prieš 20-30 metų. Tad šiuo atveju tikrai negalima nei kaltinti nei nekaltinti skvernelio dėl tos gatvės. Čia reikalinga žiūrėti į visą gyvulyną kartu paėmus. Skvernelis vienas lauke ne karys. Jis tik laukinis indėnas kuris gali pabaubti karo šukį pasinaudodamas delniuku. Reik turėti omenyje kad yra ir trumpa upės gatvė pačiame vilniaus miesto centre. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Dainius2020-08-06
Jei jau liko pinigeliu isatsvaltuokite i Minges kaima abu kelius ten daug turistu lankosi ir deja jiems reikia dasigauti per zvyro kelia iki Minges kaimo Geda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tomas2020-08-05
Tai dar atliko pinigų nuo Skvernelio keliuko??? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?