Rusnėje pagerbta jubiliatė

2020-08-05, Komunikacijos skyriaus informacija
Marytė Tumosienė džiaugėsi jai skirtu dėmesiu. Autorių nuotr.
Marytė Tumosienė džiaugėsi jai skirtu dėmesiu. Autorių nuotr.

Tradicija tęsiama – skubama atiduoti pagarbą ir linkėjimų puokštę rajono jubiliatams. Šį kartą jubiliejus pasibeldė į Rusnės salos gyventojos namų duris.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis ir Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė liepos 27-ąją apsilankė rusniškės Marytės Tumosienės namuose. Senjorė pasveikinta 90-ojo jubiliejaus proga.

Puikiai nusiteikusi jubiliatė dėkojo svečiams už sveikinimus ir pakvietusi pasivaišinti savo ypatingo, dzūkiško mielinio pyrago su aguonomis ir razinomis, leidosi savo gyvenimo istorijos takais.

Gimė ir užaugo Marytė Dzūkijoje. Ten, vietos mokykloje, baigė 4 klases. Turėjo tris brolius. Būdama 22-ejų metų ištekėjo ir atvyko gyventi į Rusnę. Nuo to laiko sala tapo jos namais. Čia užaugo ir jos su vyru Jonu susilaukti vaikai – Vida, Tadas ir Justinas. Pasak jubiliatės, gyvenimas nebuvo lengvas, tačiau abu su vyru labai stengėsi, daug dirbo, todėl niekuo skųstis negalėjo.

Marytė jaučiasi labai mylima savo gausios šeimos, trijų vaikų, penkių anūkų ir devynių proanūkių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?