Ir mažyliai, ir darbuotojos džiaugiasi sutvarkyta aplinka

2020-08-05, Lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktorė Stasė Viršilienė
Ugdytiniai, grįžę po karantino, džiaugėsi turtingu derliumi. Autorės nuotr.
Ugdytiniai, grįžę po karantino, džiaugėsi turtingu derliumi. Autorės nuotr.

Kiekvieni metai Šilutės lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ turi išskirtinius siekius. Dažnai tai būna pradėtų darbų tąsa, bet dar dažniau naujų idėjų paieška, jų įgyvendinimas.

2020-ieji - iššūkių metai. Jie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos paskelbti Mokyklų bendruomenių metais. Parengti minėjimo renginių planai, kuriais vadovaujantis kūrėme ir savo metų veiklą.

Tačiau kovo16 dieną paskelbtas karantinas pakoregavo planus ir teko prisitaikyti prie naujų sąlygų. Nuotolinis mažylių ugdymas - tai sunki užduotis tėveliams, vaikams, darbuotojams, bet tuo pačiu ir nauja patirtis. Bendravimas ir bendradarbiavimas su šeimomis tapo dažnesnis, nuoširdesnis, patobulėjo visų kompiuterinis raštingumas.

Na ir kas, kad ne viskas pavyko, bet tęsėsi mokymas ir mokymasis vieni iš kitų. O koks nuoširdus tapo bendruomenės rūpestis sutvarkyti aplinką - juk turėjome laiko, nebuvo vaikų, nors baimės jausmas buvo (kuteno).

Pasiskirstėme darbais - administracija ir dalis aptarnaujančio personalo ėmėsi darbų vidiniame darželio kieme, virtuvės darbuotojai ir kita administracijos dalis - pagrindiniame kieme, o grupių žaidimo aikšteles gražino mokytojos, atitrūkusios nuo nuotolinio ugdymo, joms talkino padėjėjai. Stalius sukalė daržovėms ir gėlėms lysves, o pedagogai susodino daigus.

Ugdytiniai, grįžę po karantino, džiaugėsi turtingu derliumi - rovė ir ragavo cukinijas, arbūzus, morkas, svogūnus ir kt., o tėveliai dėkojo už gražiai išpuoselėtą aplinką.

Iššūkis bendruomenei nebuvo lengvas, bet nėra neįveikiamų darbų, tik reikia labai panorėti. Už tai ir dėkinga brandžiai ir susitelkusiai Šilutės lopšelio-darželio  bendruomenei.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Livija2020-09-24
Gerbiama Alina. Yra žmonių, kurie zino ką reikia skaityti ir kur ieškoti informacijos. Patikėkit ????. Dėkoju "Šilokarčiamai" už daugybę straipsnių, apie Mažają Lietuvą, kurie man labai pravertė. Šiauliai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Alina2020-08-07
nu nesityčiok iš vaikų aiškinant kad lysvė burokų tai ir yra gamta. čia tas pats kas aiškinti jog kai klipatos iš bado eidavo graužti medžių žievės konclageriuose tai jie tyrinėdavo gamtą, dalyvaudavo sveikatingumo skatinimo programose, tt.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Alina2020-08-06
džiugu jog mūsų vaikus supažindina su gamta. Nes jie vis labiau nutolę nuo jos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?