Buvę Vilkyčių metikai tebepelno taškus Šilutei

2020-08-05, Bronius Mulskis
Marius Rudzevičius savo pergalių seriją pratęsė šalies 18-mečių lengvosios atletikos čempionate Vilniuje. Alfredo Pliadžio nuotr.
Marius Rudzevičius savo pergalių seriją pratęsė šalies 18-mečių lengvosios atletikos čempionate Vilniuje. Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniuje liepos 23-24 dienomis surengtame Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionate vėl gerai pasirodė buvę Vilkyčių metikai, Vilniuje besimokantys Gintarė Paulauskaitė, Marius Rudzevičius ir Marijus Ubis (treneris Edmuntas Matusevičius). Gintarė ir Marius atstovaus Lietuvos komandai Baltijos šalių mače Estijoje (Pernu).

Tarp merginų 4 kg rutulio stūmimo rungtį laimėjo Gintarė Paulauskaitė – 11,70 m. Šilutei ji pelnė 18 taškų. Neblogai metė ir 600 g ietį – 39,62 m, 4 vieta (9 tšk.). G. Paulauskaitė pakviesta į Lietuvos 18-mečių rinktinę dalyvauti Baltijos šalių mače.

Jaunuolių 800 g ieties metimo varžybose lengvai nugalėjo šio sezono šalies jaunių ir jaunimo lyderis Marius Rudzevičius. Kelių savaičių varžybų maratonas abiejose amžiaus grupėse turėjo įtakos rezultatui – 63,16 m. Mariaus laukia treniruočių stovykla Palangoje ir Baltijos šalių mačas. Šilutei jis pelnė 18 tšk. Štai ką apie jį rašo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) tinklaraštis: „Lietuvos jaunimo  čempiono titulą iškovojęs ieties metikas M. Rudzevičius vis dar tebėra planetos sezono lyderis tarp jaunių. Vilniuje jis įrankį numetė 63,16 m, nors šį sezoną jo geriausias rezultatas – 70,16 m.“ O ką apie tai mano pats M. Rudzevičius? Jo atsakymas: „Stebina, kad vis dar esu lyderis, manau, jog kiti turėtų toliau numesti, tačiau šiandien pasiektas rezultatas tenkina, galvojau, kad bus mažiau. Poilsio daug nėra, per 10 dienų buvo 4 varžybos, tad rezultatas gana geras. Šiemet būtų puiku pagerinti Lietuvos 18-mečių rekordą, dabar į jį taikausi, o su 700 g ietimi norėčiau pasiekti sporto meistro normatyvą“.

M. Rudzevičiaus treneris E. Matusevičius – šalies rekordininko ir kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes turinčio Edžio Matusevičiaus tėtis. Marius džiaugiasi, kad jo santykiai su Edžiu geri. Pastarasis yra M. Rudzevičiaus idealas nuo pirmos dienos, kai atvažiavo mokytis ir treniruotis į Vilnių. „Norėjau būti, kaip jis“, - sakė Marius. Antrą vietą ieties metimo varžybose Vilniuje užėmė Marijus Ubis. Jo rezultatas – 47,83 m (14 tšk.). Trys buvę Vilkyčių metikai mūsų rajonui atnešė 59 taškus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?