Po penkerių metų miške rastas lietuvis, kurį Anglijos policija laikė nužudytu

2020-08-07

Lietuvis, kurį Anglijos policija laikė nužudytu, buvo rastas besislapstantis miške praėjus penkeriems metams nuo jo dingimo.

Visbiče, Kembridžšyro grafystėje, gyvenusį Ričardą Puišį paskutinį kartą matė jo darbovietėje 2015 m. rugsėjo mėnesį, tada jam buvo 35-eri, informuoja BBC. Nebuvo aptikta jokių vyro pėdsakų, bet praėjusių metų lapkričio mėnesį jo vardu buvo sukurta „Facebook“ paskyra.

Praėjusį mėnesį jis buvo rastas Visbičo miške. Policija mano, kad R. Puišys slapstėsi nuo jį išnaudojusių žmonių. Dabar jis yra saugomas, o policininkai atlieka tyrimą.

Paskutinį kartą vyrą gyvą matė jo darbo vietoje, Čaterise esančioje įmonėje „Nightlayer Leek Company“, 2015 m. rugsėjo 26 d. Tuo metu jis buvo su nedidele lietuvių grupele.

„Nerimavome, jog tą vakarą R. Puišiui atsitiko kažkas negero“, – sakė detektyvas vyriausiasis inspektorius Robas Hallas, priklausantis Bedfordšyro, Kembridžšyro ir Hertfordšyro sunkių nusikaltimų skyriui.
Atliekant tyrimą dėl galimos žmogžudystės, kurio metu nebuvo aptikta R. Puišio pėdsakų, buvo suimtas ir vėliau paleistas vienas įtariamasis.

Praėjusiais metais R. Puišio vardu buvo sukurta paskyra socialiniame tinkle, kurioje buvo jo nuotraukų, tačiau policijai nepavyko patvirtinti, kad lietuvis tebėra gyvas.

„Beveik penkerius metus R. Puišio dingimas buvo visiška paslaptis, – nurodė detektyvas vyriausiasis inspektorius R. Hallas. – Galiausiai birželio mėnesio pabaigoje gavome informacijos, kuri nuvedė mus pas jį. Apieškoję miškingą vietovę, esančią Hatecroft Road, galiausiai radome R. Puišį. Vyras gyveno atžalyne labai gerai pasislėpęs ir, regis, ilgai su niekuo nebendravo“.

R. Hallo teigimu, pareigūnai mano, kad lietuvis „nusprendė pabėgti, nes tapo nusikaltimo auka ir anksčiau buvo išnaudojamas“.

Dabar R. Puišiui suteikiama „reikalinga pagalba po pastarųjų penkerių ar daugiau metų, praleistų gyvenant itin sudėtingomis sąlygomis“, – pridūrė detektyvas vyriausiasis inspektorius.

Delfi.lt


Straipsnio komentarai

dfghjk2020-08-18
Piškus iš Juknaičių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-08-07
Čia jau karinės propagandos makaronai, kur brexitinė imperija tieka nusikaltėlius į savo kolonijas naudodama galingų plunksnų plazdenimais. Nu tokius miške "rastus" lietuvius su rastų pilnomis akimis galima pavadinti indėnais, nes jie nešioja galingų plunksnų karūnas. Tai yra geras pavyzdys kaip veikia "atvejo vadyba" įdarbinant chroniškus bedarbius, naudojantis galingomis šekspyrų plunksnomis. Matot yra visokiausių programų visokio lygio, kur "padedama" nukentėjusiems nuo prekybos su žmonėmis, organizuotu nusikalstamumu, modernia vergove, tt.. Tai yra kažkokiam patvoriniui (scotlandyardinis) sugalvota žvalgybinis stogas kad galėtų atsibrexinti ir vartantis kaip inkstam taukuose kažkokį laiko tarpą gulėti ant krematoriumų krosnių. Tai yra operatyvinės veiklos metodai - undercover. Nu kaip ir visa šilutės "inteligentija" kad ir šitos redakcijos kolumbeikiai. Žalieji tai ne tik tie kurie daro žalą, bet žalia spalva yra ne tik airijos bet ir islamo simbolis. Na o kur žalia visada būna fazė kai žydi žiedai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?