Įvyko 2-asis projekto „Vydūnas: atminties ženklai Pagėgiuose“ įgyvendinimo aptarimui skirtas darbo grupės susirinkimas

2020-08-09, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos informacija
Projekto „Vydūnas: atminties ženklai Pagėgiuose“ darbo grupės antrojo susirinkimo akimirka.
Projekto „Vydūnas: atminties ženklai Pagėgiuose“ darbo grupės antrojo susirinkimo akimirka.

Liepos 29-ąją įvyko antrasis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos darbuotojų susirinkimas, skirtas bibliotekos įgyvendinamo projekto „Vydūnas: atminties ženklai Pagėgiuose“ veiklų organizavimo ir viešinimo klausimų aptarimui.

Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Pagėgių savivaldybės administracijos lėšomis.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

.. @ tikrų tikriausias2020-08-11
nu jeigu viskas vaidinama ant karinio teatro scenos, tai viena kas skaitosi kaip "tikra" turbūt lieka rozetė, kurioje kažkas paslėpta ko atseit reikalinga švytėjimo spektakliui. Nu kas liečia kaimynus tai jie neturėtų skaitytis labiau negu kaimynai, kaip kad tie kaimynai kur sunkiai protiškai dirbančiam "overlook" viešbučio administratoriui palaikė nuobodžią kompaniją dirbant nuobodų ištuštintos gyvulių fermos prižiūrėtojo darbą. Kaip galvoji kodėl tam švytinčiam redrum triratukininkui dvi mergaitės vaidendavosi? Nors gal tik viena mergaitė kuri dvigubindavosi jam didelės baimės akyse? Nesueina galai per kažkokį sulaužytų pažadų, priesaikų, išduotų tėvynių, valstybių, open sesame, open society, tt. muhamedinį kalną.

If there's something strange
In your neighborhood
Who you gonna call?

If there's something weird
And it don't look good
Who you gonna call?

Matai ta dainelė irgi patyčios. Jie užduoda klausimą tam kad galėtų atsakinėti panašiai kaip toje piratinėje kempiniuko plačiakelnio dainuškoje. Tai yra patyčios iš tos operos kur aristokratiniai komediantai žaidžia su dvikalbyste: whos on first? Kalba eina apie informacijos pirmenybę, uber alles, information superiority. Tai yra kas buvo višta ar kiaušinis tai nėra klausimas apie biologiją. Tai yra patyčių klausimas, nes į tokį klausimą negalima atsakyti ne su klausimu. Visų pirma nutylėta ar kiaušinis vištos. Jeigu vištos ar kiaušinis yra šviežias. Jeigu šviežias ar jis gyvybingas ar apvaisintas. Net jeigu ir taip labai gali būti kad iš kiaušinio išsiris ne višta o gaidys. Pameni kaip toje vrungelio geldoje jie išperėjo pilną laivą krokodilų?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tikrų tikriausias2020-08-11
neišgalvotas, perskaitęs ir išstudijavęs vieną knygą...dvitaškis, mėgstantis vakarais du pirštus sukišti į rozetę, užsidėti naktipuodį ant galvos ir vaidinti toršerą, skleidžiantįtokią baisinę šviesą, kurios kaimynai nemėgsta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-08-10
Va kokios "inteligentiškos" ciocės. Čia tai bent "susirinkimas". Turbūt nėra nei vienos knygos gyvenime perskaičiusios. Jo ostapininkai gali atsiminti ką tik nori jeigu finansuoti pakankamai. Čia kažkas panašaus į profesionalius "raudotojus" laidotuvėse, kuriuos galima pasamdyti kad laidotuvės atrodytų laidotuviškiau ir kad nekiltų kažkokių minčių jog nabašnikas buvo nunabašnikintas saviems šaudant į savus (savižudybė kaip ginklas). Tame ir esmė kad nebuvo jokio vydūno. Tai išgalvota istorija, kuri parašyta iš anksto kažkokių išgalvotų "nugalėtojų", kurie tą istoriją giedodami švenčia tas pergales. Tai nereiškia kad jie nėra "profesionalai", taip kaip cirko klounai būna profesionalai. Nu įsivaizduokit cirką kuris toks didelis kad jau finansuojamas iš biudžeto ir cirko lankymas pasidaro privalomas, nes tai "jūsų" tautinis paveldas ir kultūra. Jeigu nežinote "valstybinės" paslapties ir neturite teisės dirbti su slapta informacija tai jūs tik durnelis, kuris yra cirkinamas. Čia panašūs kolumbeikių atradimai kaip ta draugystė tarp gandžio ir kalenbacho. Tame ir esmė kad su kalenbachu jie taip perlenkė lazdą, kad dabar jau pačio gandžio tapatybė yra didelis klaustukas, kad tai išgalvotos ir išorvelintos nesamonės. Gal ir buvo afrikoje pora gražulio kelninkų, kurie gyveno po tokiais rakštisteinų išduotais dokumentais nebūtinai ne atbuliniu laiku, bet tik tiek. Tik šventaragių geltono lietaus gleivių prilaistyta balutė iš kurios sausas neišlipsi.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kurios veiklos pasiilgote labiausiai?