„Tele2“ naujienos: telefonų išpardavimas ir televizoriai už 1 Eur pradinę įmoką

2020-08-12, Pranešimas spaudai

Svajojantiems apie naują išmanųjį telefoną arba televizorių – itin palankus laikas. Dabar jiems taikomos ypatingos nuolaidos. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Išmanieji telefonai vos nuo 3,09 Eur/mėn.

Vasaros telefonų išpardavime – didelis populiarių „iPhone“, „Samsung“, „Huawei“ ir „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų modelių pasirinkimas už itin geras kainas. Jiems taikomos nuolaidos net iki 37 proc.

Šiuo metu galite sutaupyti įsigiję vartotojų pamėgtą „Samsung Galaxy S10” (128 GB) modelį. Išmanusis vertinamas dėl ypatingai ryškaus ir detalaus 6,1 colio „Super Amoled“ ir 2K raiškos ekrano bei trigubos galinės kameros, kuri padės užfiksuoti aukščiausios kokybės kadrus. Jo kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – 549 Eur.

Ypatinga kaina taip pat taikoma ir „Samsung Galaxy A41“ (64 GB) modeliui. Jo kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – tik 239 Eur.

Puikūs pasiūlymai laukia ir „Apple“ gerbėjų – nuolaidos taikomos naujausiems „iPhone 11 Pro”, „iPhone 11 Pro Max” bei „iPhone 7” modeliams. Štai „iPhone 11 Pro Max” su 64 GB vidine atmintimi ir 6,5 colių „Super Retina XDR“ ekranu dabar galite įsigyti net 150 Eur pigiau. Modelis pasižymi itin ištverminga baterija, galingu „A13 Bionic” procesoriumi ir net 4K raiška fotografuojančia kamera.

„Huawei“ fanai galės rinktis iš 4 skirtingų modelių: „Huawei P30 Lite”, „Huawei P40 Pro”, „Huawei P40 Lite” ir „Huawei P40”. Pastarasis, itin pažangus ir funkcionalus išmanusis nustebins stilingu dizainu, dirbtinio intelekto sprendimais ir ištverminga 3800 mAh talpos baterija, palaikančia greitąjį įkrovimą. Dabar jo kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – tik 559 Eur (kaina ne akcijos metu – 799 Eur).

Geros naujienos ir tiems, kurie svarsto įsigyti „Xiaomi“ išmanųjį – „Xiaomi Mi 10”, „Xiaomi Mi 10 Lite” ir „Xiaomi Redmi 9“ modeliams išpardavimo metu taip pat taikomos puikios nuolaidos.

Televizoriai su 1 Eur pradine įmoka

Naudingas pasiūlymas paruoštas ir tiems, kurie svarsto įsigyti naują televizorių. Šiuo metu televizorių iš buitinės elektronikos prekybos tinklo „Avitela“ su „Tele2 Laisvo interneto“ planu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis – be jokio pabrangimo ir tik su 1 Eur pradine įmoka.

Akcija televizoriams galioja įsigijus vieną iš trijų „Tele2 Laisvo interneto“ planų: 100 GB duomenų už 8,90 Eur/mėn., 200 GB duomenų už 15,90 Eur/mėn. arba neribotų GB planą už specialią kainą – vos 15,90 Eur/mėn, ir pasirašius 24 mėn. sutartį.

Patraukliomis sąlygomis dabar galite įsigyti populiarius „LED“, „OLED“ ar „QLED“ televizorių modelius. Pasiūlyme dalyvauja „Samsung“, „Sony“, „Philips“, „LG“, „Toshiba“, „Hisense“, „TCL“ ir kitų vartotojų pamėgtų gamintojų televizoriai. Užsisakant televizorių su 24 mėn. „Laisvo interneto“ planu, jo kaina prasideda vos nuo 9,08 Eur/mėn.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis – riboti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!