Kaip apsiperka moterys? Įdomiausi faktai

2020-08-18, Pranešimas spaudai

Kad vyrai parduotuvėse praleidžia vos kelias ar geriausiu atveju tik keliolika minučių, tai ne paslaptis niekam. Taigi, rodos, tokiu atveju ir kalbėti net nėra ką – atėjai, apžiūrėjai ir nusipirkai. Na, o štai moterų apsipirkimai gali priminti aštraus siužeto serialą su humoro prieskoniu, pavydo scenomis ir kūrybišku naujų derinių gimimu. Turbūt jau supratote – moterų apsipirkimai atrodo visai kitaip nei vyrų. Tad ir kviečiame sužinoti daugiau įdomių faktų apie šį procesą.

Jei esate vyras, ko gero, net pačioje artimiausioje savo aplinkoje, be vargo rastumėte bent keletą moterų, kurios tvirtai įsitikinusios, kad batelių niekada nebūna per daug. Ir tikrai, tokios pozicijos laikosi didžioji dalis dailiosios lyties atstovių ir akivaizdu, kad pakeisti jos jau niekam nevalia. Pasirodo, net trečdalis moterų, kurios į parduotuvę išvyksta tam, kad nusipirktų drabužių, grįžta ne tik su jais, bet ir bent su viena pora batelių. Neplanuotas pirkinys? Bet juk tai taip moteriška. Na, o o toms, kurios beskaitydamos šį tekstą taip pat užsimanė bent vienos poros batelių, verta užsukti į Pigu.lt. Čia jūsų laukia ne tik aukštos kokybės moteriška, ir bet vaikiška, vyriška avalynė, tad ne tik pačios apsiausite, bet ir visai šeima rasite tinkamiausius batus. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad egzistuoja greita paieška, kuria pasinaudojusios iš visos prekių gausos greitai bei patogiai išsirinksite tinkamiausią avalynę. Be to, garantuojamas greitas ir patogus pristatymas.

Nors sakoma, kad moterys labai mėgsta įvairovę ir tai galioja, kai kalbame apie drabužius, verta pastebėti, kad net penktadalis moterų pripažįsta svarbią tiesą – jei joms patinka dvi vienodo stiliaus ir modelio suknelės, viena nuo kitos besiskiriančios tik spalvomis, tai... perkamos abi.

Ne paslaptis, kad kiekvienas didesnis drabužių apsipirkimas reikalauja ne tokios jau ir menkos pinigų sumos. Na, o, jei per mėnesį laukia bent jau keli tokie apsipirkimai arba bent jau kiekvienam šeimos nariui po vieną, tai mėnesio gale susidaro ne tokios jau ir menkos išlaidos. Ekonomistai, siekdami apsaugoti žmones nuo neprasmingų investicijų, vis dažniau bei garsiau dalija patarimus, kaip reikėtų išmaniai apsipirkti. Vienas svarbiausių patarimų, kuris teikiamas žmonėms, yra štai toks: jei užsinorite naujos suknelės, megztinio, palto ar bet kokio kito drabužio, neskubėkite jo įsigyti. Specialistų teigimu, reikėtų nueiti į parduotuvę, susirasti patinkantį drabužį, pasimatuoti, įsitikinti, kad jus jums tinka, ir padėti atgal į vietą. Ir tik po paros, jei vis dar norėsite šio drabužio, reikėtų sugrįžti ir į jį įsigyti. Ekonomistų teigimu, tai turėtų jus apsaugoti nuo beverčių investicijų. Tačiau, ar žinote, ką apie šią taisyklę galvoja moterys? Didžioji dalis jų jos net nesilaiko – jei patinka, tai ir perka, čia ir dabar.

Daugelis puikiai žino posakį, kad roges reikia ruošti vasarą ir atvirkščiai – vasarai reikalingus dalykus reikėtų surasti dar žiemą. Belieka tik pastebėti, kad dailiosios lyties atstovės puikiai pritaikė šią išmintį – pasirodo, žiemos metu vasarinių suknelių nuperkama ne ką mažiau nei vasarą. O ar galėtų būti kitaip – juk būtent šiuo metų laiku joms yra taikomos itin patrauklios nuolaidos. Tad didelė dalis moterų tam tiesiog negali atsispirti. Kita vertus, jei žinosite, kur slepiasi geriausios kainos, žiemos ir akcijų jums laukti tikrai nereikės. Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau apie itin patrauklias moteriškų drabužių kainas.

Na, o, kokie jūsų apsipirkimo ypatumai? Ar bent vienas iš šių faktų yra apie jus?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!