Kokie prieškambario baldai galėtų atsirasti jūsų namuose?

2020-08-21, Pranešimas spaudai

Ar jūsų prieškambario interjeras sulaukia pakankamai dėmesio? Galbūt geriau būtų klausti, ar jūsų prieškambaris išvis sulaukia kažkokio dėmesio? Dažnai atsitinka taip, kad gyvenimo rutinos apsuptyje dauguma namų šeimininkų pamąsto tik apie pokyčius svetainėje, galbūt vonioje ir miegamajame. Moterys taip pat mėgsta daugiau dėmesio skirti virtuvei, bet paprastai, tokia patalpa kaip prieškambaris beveik nesulaukia dėmesio. Dėl to gali kilti nepatogumų ruošiantis išeiti, atvykus svečiams ar norint kažką į namus atsinešti, kažką patogiai pasidėti ir taip toliau. Taigi, kad prieškambaris taptų jaukesne ir geresne vieta – naudinga pasidomėti naujų prieškambario baldų įsigijimu. Štai, kurie prieškambario baldai iš varle.lt parduotuvės verti dėmesio!

Batų dėžė

Tik įėjus į namus, įprasta nusiauti batus. Jeigu nėra kur jų padėti, jie būna nutrenkiami į kampą, nusispiriami viduryje arba tvarkingai, bet vis tiek užimą brangią erdvę ant grindų. Norint praeiti arba siurbliuojant grindis reikia  juos kilnoti, yra rizika užkliūti, o ką jau kalbėti apie purvo atnešimą. Atsiradus batų dėžei, tiek jūs, tiek svečiai turės patogią vietą, kur galima pasidėti batus, kad jų nenumindžiotų ir, kad jie netrukdytų niekam kitam.

Veidrodis

Prieškambaryje įtaisytas veidrodis bus labai vertingas. Visų pirma – galėsite užsitikrinti sėkmę ir pagal prietarą – pasižiūrėti į jį kiekvieną kartą prieš išeinant, kad jus aplenktų nesėkmės. Visų antra – galėsite pasižiūrėti į save ir pamatyti drabužyje atsiradusią skylę, styrančius plaukus arba kitus įdomius aspektus. Dažniausiai prieškambaryje montuojamas sieninis, stačiakampės formos, vertikaliai orientuotas veidrodis. Pastatomi veidrodžiai populiaresni open-plan tipo būstuose, t.y. tokiuose, kur mažai sienų ir daug laisvos erdvės, gausybė praėjimų.

Spintelė

Spintelė prieškambaryje gali atlikti daugybę skirtingų užduočių. Visų pirma tai yra ideali vieta susidėti visus, prieš išeinant reikalingus daiktus. Ant jos galite pasidėti raktus, šuns apykaklę ar apynasrį, medžiaginę kaukę, į stalčių lengvai sutalpinsite batų šaukštą ir kitas batų valymo priemones, reikalingus popierius ir panašius daiktus. Prieškambario spintelė geriausia tada, kai turi kelis stalčius arba sekcijas, kur galima susidėti daiktus. Neretai daug kam pavyksta nušauti ir du zuikius vienu šūviu, kada įsigyjama spintelė/batų dėžė arba spintelė ir suoliukas viename. Visgi, iš bet kurios pusės, iš kurio pažiūrėsite – spintelė tikrai bus naudinga!

Kabykla arba kabyklos

Mūsų šalies klimatas yra vienas sunkiausiai nuspėjamų. Nors, visa laime, išvengiame tornadų, žemės drebėjimų ir kitų negandų – dėl temperatūros ir kritulių tikrai negalime daryti jokių ilgalaikių prognozių. Todėl turėti kabyklą visada bus gera mintis. Ja pasinaudosite ne tik jūs, bet ir atvykę svečiai. Jeigu kabyklai vietos yra maža, galima į sieną įgręžti lentelę ir ant jos pakabinti kabliukus. Pasižiūrėję į tai, ką įsigyti siūlo varle.lt, pamatysite, kad turime drabužių kabyklų per brūkšnelį batų dėžių. Jos irgi yra praktiškos, tačiau ganėtinai didelės, todėl tiks ne visuose namuose.

Suolelis arba vieta prisėsti

Tiems, kurie yra aukštesni, nelabai lankstūs arba turi kojų ar nugaros problemų – kova su avalyne nėra malonus reikalas. Įsispirti į ankštus sportbačius ar užsiauti ilgaaulius batus gali būti tikrai sudėtingas, kone gimnastinių sugebėjimų pareikalausiantis darbas. Viso to galima išvengti, jeigu prieškambaryje atsiranda nedidukas minkštasuolis ar krėslas, ant kurio prisėdus būtų galima lengviau užsidėti batus. Neretai toks suolelis turi ir daiktadėžę viduje, todėl taip pat galima nušauti du zuikius vienu šūviu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?