Pakalbėkime apie dantų balinimą: kokios priemonės yra pačios efektyviausios?

2020-08-24, Pranešimas spaudai

Dantų šviesinimo būdų ieškota visais laikais, tačiau anksčiau jie nebuvo tokie efektyvūs. Šiandien turime galimybę rinktis iš gausybės įvairių siūlomų priemonių, tad išsirinkti tinkamas tikrai ne visada yra paprasta. Visuomet yra svarbu ne vien tik tai, kad balinamoji priemonė užtikrintų pakankamai gerą rezultatą, bet taip pat nepažeistų dantų emalio – tik tuomet, jei dantų balinimas yra atliekamas saugiai, galima tikėtis tikrai puikaus rezultato. Būtent todėl pravartu apžvelgti pačias populiariausias dantų balinimo priemones, ir įvertinti svarbiausius jų privalumus bei trūkumus. Taigi, kokie metodai yra pasirenkami dažniausiai?

Dantų balinimo priemonės su soda

Soda – viena tų priemonių, kuri nuo seno yra naudojama dantų balinimui. Niekam ne paslaptis, kad maistinė soda veikia iš tiesų efektyviai, tačiau pasiektas rezultatas džiugina ne visada. Kodėl? Soda yra ganėtinai agresyvi medžiaga, kuri lemia dantų bei dantenų jautrumą, o tam tikrais atvejais pacientai taip pat skundžiasi ir dantenų kraujavimu. To, žinoma, tikrai norėtųsi išvengti, todėl balinamąsias priemones su soda vertėtų naudoti itin atsargiai. Nesvarbu, ką nuspręsite pasirinkti – balinamąją dantų pastą ar kitas priemones su soda, bet kuriuo atveju svarbu stebėti dantų bei dantenų būklę, o prireikus balinimo procesą nutraukti.

Dantų balinimas kapomis

Šis dantų balinimo būdas taip pat sulaukia ganėtinai didelio susidomėjimo. Nors balinimas kapomis šiek tiek užtrunka, tačiau tuomet, jei yra naudojamos kokybiškos priemonės, pasiektas rezultatas tikrai džiugina. Dantų balinimo sistemų galima rasti ne tik vaistinėse, bet taip pat ir įvairiose grožio prekių parduotuvėse, tad tokias priemones vertėtų rinktis itin atsargiai. Sveikatos specialistai pataria pirmiausia pasikonsultuoti su odontologu, kuris įvertins jūsų dantų būklę, ir galės parinkti tinkamą dantų balinimo būdą. Jei bus nuspręsta rinktis dantų balinimą kapomis, bus nuimami jūsų dantų atspaudai, pagaminamos specialios dantų balinimui skirtos plokštelės, bei paskiriamas tam tikros koncentracijos dantų balinimo skystis. Palanku yra tai, kad kitą kartą nusprendus balinti dantis tereikės įsigyti balinamosios priemones – dantų kapas galėsite naudoti vėl ir vėl.

Ofisinis dantų balinimas

Balinimas odontologijos klinikoje įprastai pasirenkamas tada, kai pageidaujamų rezultatų norisi pasiekti kiek įmanoma greičiau. Palanku yra tai, kad prieš šią procedūrą visuomet tenka pasikonsultuoti su odontologu, tad galima būti užtikrintiems, jog balinimo procesas bus ne tik sklandus, bet taip pat ir saugus.

Daugiau informacijos apie įvairius dantų balinimo būdus rasite čia: dantugydytojas.lt/paslaugos/dantu-balinimas/.


Straipsnio komentarai

štiš2020-08-25
svarbu sveiki dantys...atspalvis dzin. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-08-24
Nors perlų barstymas kiaulėms visada būna motyvuojama tik geriausiais ketinimais, bet reikalinga atkreipti dėmesį ir į pavojus kur tos kiaulės gali išsilaužyti dantis jeigu perlų pribirs į lovius panašius į suskilusias geldas. Kiek bepilsi į tuos lovius vis tiek tuščia. Kalba eina ne tiek apie tamsių dantų svarbumą gyvenime, nes niekam neišauga juodi ar tamsūs dantys. Čia yra įdomios šundaktarystės apraiškos, kur tarsi šaudoma sau į kojas. Jeigu dantys tamsūs ir daktaras aiškina kad reikalinga patepti su soda ir bus gerai. Nu įsivaizduojate koja pradėtų gangrenuoti, patamsėtų oda. Nueinate pas daktarą jis sako pabandyk patepti su soda ir pabalinti. Tad jeigu rūpintis rimtai dantų švietimu ir pradėti žiūrėti ar aplinka ar auklėjimas kaltas dėl dantų tamsumo, tai būna kad toje pačioje aplinkoje vieniems dantys sveiki sveikutėliai, o kitiems nėra likę burnoje ką būtų galima ne tik kad balinti, bet ir valyti. Tame ir esmė kad čia reikalinga atkreipti į karinės apgaulės patyčių galimybę, kur žodis "balinimas" pavartotas ta prasme kad dantys "balinami" balose. Tai yra nuskandinami kartu su kaukole ir kūnu kažkokiose balose. Nu šilutės rajone yra ne vien danijos karaliukų eksplotuojama aukštumalės pelkė. Pilna tų raistų ir pelkių. Kur jie veža tas durpes? Į olandiją kad lukašenkinės gėlytės žydėtų? Į saudo arabiją ir arabų emiratus. Iš dykumų daro oazes. Taip kaip jankaus gatvėje iš tuberkuliozės dispancerio padarė oazę kažkokie avicenos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka