Negyvenamoje ir apaugusioje sodyboje nutraukta naminės degtinės gamyba

2020-08-26, Tauragės AVPK inforamcija

Vakar negyvenamoje sodyboje, Šilutės r., Katyčių sen., Akmeniškių k., apie 18.30 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnais nutraukė vykdomą nelegalią veiklą.

Miškingoje, gausiai apaugusioje ir vos pastebimoje negyvenamoje sodyboje pareigūnai rado netik didelius kiekius naminių gėrimų, bet aptiko ir vyrą, gim. 1970 m., įnirtingai besidarbuojantį gaminat velnio lašus. Kaip vėliau paaiškėjo, kad vyras yra Šilutės gyventojas ir policijai žinomas. Atlikus kratą sodyboje buvo rastas aparatas skirtas namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, 410 litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų bei 1 200 litrų raugo. Vyrui pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d., ir 201 str. 2 d.

Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, tą pačią dieną, Šilutės r,, Buikiškės k., buvo atlikta dar viena krata pas vyrą, gim. 1966 m., kurios metu rasta suktinė su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagoms. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.


Straipsnio komentarai

Žmogau,2020-08-27
geriau būtum samanės ragaves nei žole rukes, gal protelis atsistatytų. Savo komentaruose pezi lyg durnaropiu pririjes.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-08-26
Tame ir esmė kad čia visiškai neaišku kas vyksta. Paimkime galingas plunksnas ir pabandykime pavėduoti į šį įvykį iš kitos pusės, nukreipiant smarvę kitaip. Jugi naminė degtinė tai yra etanolis arba kitaip tariant biokuras. Šiuo atveju brogą galima pavadinti ir biomase. O kas jeigu šitas samagono varymo fabrikėlis iš tikrųjų yra kažkoks europos sąjungos finansuojamas projektas, kur prisidengiant skambiais lozungais ir "mokslinės" kalbos makaronais žudomi žmonės keičiant juos į jų vietą atsibrexitinančiais "misionieriais". Gali būti nueinama iki tokio lygio kad čia gijos veda į aukščiausio lygio vilniaus universiteto profesorius, docentus, mokslo daktarus, tt tupinčius sunumeruotuose kabinetuose pvz 731, 666, 339, etc.. Ir jeigu tai sugalvota su kažkokiais dvigubais stogais, kur vyksta šiuo atveju litvicidas po ne tik operatyvinės veiklos, bet ir diplomatino imuniteto stogu tai tas žmogelis kurį pagavo "darbuojantis" gal būt ir yra tik "sąžiningas" darbininkėlis, kuris kažkokiose rakštisteinų lygiagrečiai vystomose sistemose ir buhalterijose atsispindi kaip labai solidus žmogus. Tai yra dabar "nulaužus" tašką, turi ir anų sistemų pusiausvyra išsibalansuoti. Nu statistiškai žiūrint žmogus tai kažkokia "energija", kuri atlieka kažkokį darbą (arbeit), skirtą tam kad pasiekti kažkokį tikslą. Tad čia projektas kuris panaudojamas kad apšlakstyti kažkokių laisvamanių rankas su dievų miško stuobrių krauju. Va kad atnaujinti "darbo vietas" reikalinga kad pritekėtų naujo kraujo. Nu kad iš tikrųjų čia viskas yra milijonus kartų blogiau su tais samogonščikais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
GG2020-08-26
visus taskus isgaudys ir ant viso rajono liks tik tas dvitaskis komentaruose.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?