Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje esančioje sodyboje rasti narkotikai

2020-08-26, Tauragės AVPK inforamcija

Šiandien Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie tai, kad Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje esančioje sodyboje rasti narkotikai.

Policijos duomenimis, rugpjūčio 24 d., apie 19 val., gyvenamojoje sodyboje, Žemaičių Naumiesčio sen., Buikiškės k., pas vyrą, gim. 1966 m., rasta baltos spalvos dėžutė. Joe buvo suktinė su galimai narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Straipsnio komentarai

..2020-08-26
matot čia irgi yra kažkokia įdomybė, kur yra skubama sakyti op. Tai yra šokama ne per griovį, bet smagiai trypiama šalia griovio. Aš kaip suprantu europos sąjungoje yra vietų pvz amsterdame kur tokia suktinė nesiskaito kaip "narkotikai". Tai skaitosi kaip prekė. Mokslo daktarų grupuotė po įvairiausių "tyrimų" stogais tai vadina vaistais ir farmakologinėmis medžiagomis. Ir kas liečia receptinius preparatus tai lietuvoje iš viso yra bananinė respublika. Nu yra vaistinių preparatų kurie parduodami absoliučiai visoje europos sąjungoje ir kitose šalyse (pvz rusijoje, baltarusijoje, JAV, tt) kaip nereceptiniai, o lietuvoje su receptu, nes taip galima užsidirbti stumdant 10 kartus brangesnį tepaliuką kuris jau parduodamas be recepto. O kaip žinome cituoju "Teisė į laisvą valstybėse narėse arba trečiosiose šalyse pagamintų prekių, kurios yra laisvoje apyvartoje valstybėse narėse, judėjimą – vienas pagrindinių Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo principų". Kitas reikalas tai visokie makaronai apie pluoštine kanapes kurias irgi pristato tarsi tai kažkokia panacėja. O atseit išoriškai nieko nesiskiria nuo narkotinių. Prisodinta lietuvoje hektarais. Nu ir jeigu iš tokių kanapių susisukęs žmogelis tą cigarą. Tai jisai visiškai nenuikaltėlis ir visiškai ne narkomanas. Atvirkščiai kažkoks homeopatas, sveiko gyvenimo būdo propaguotojas. Kas ypač blogai tai kad kitose valstybėse prekyba žmonėmis yra vystoma atvirai pvz tame pačiame amsterdame ar berlyne. Tenais žibėdami švyti ir raudonų, ir žydrų ir kokių tik nori spalvų kvartalai. Čia užuomina apie "prekes", kurios pačios juda ir kalba neina apie robotus kurie nupjauna žolę ant 50 laipsnių šlaito ar robotus kurie iššluoja kambarius ir patys pasikrauna batareikas. Kalba eina apie šlavėjus kurie ne tik bėgioja ant dviejų kojų, bet ir kvėpuoja ir valgo ir rūko ir vartoja narkotikus, tt. Matot baltoslavų kalboje "rab", "rabota", "rabočij" ir "robot" yra tokie giminingai skambančiai žodžiai. Va kas įdomiausia kad visa ta žmonių kaip prekių "prekyba" ir užsiima tie patys operatyvininkai po operatyvinės veiklos stogais. Tad čia irgi gali būti atvejis kur mušama ir rėkiama dėl kažkokių priežasčių. Matot baltoslavų kalboje europa tai evropa ir europos sąjunga jau evropeiskij sojuz. Nu čia užuomina apie grietinėlės žydėjimo vienybės nugriebimo įpatumus. Bet tai ypač sudėtinga pasidaro jeigu žiūrėti į karinė ir valstybinę tarnybą kaip okupacinės armijos naudojamą blogį "vergovę", nes iš esmės taip ir yra. Jie iš to bando "išsilaisvinti", kad jiems nereiktų jūsų engti. Bet jie nieko kito nemoka tik vergovę. Jie žino kaip auksas blizga ir žino kad tai pasiekiama "poliravimo" metodais. Va jie ir nešioja smirdančią "šviesą" visur
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ganja2020-08-26
Tu susuk kasiaką, didelį ar mažą... Komentaras patinka Komentaras nepatinka