Apie išbandytą valdžia ir ubago lazdą

2020-08-28
R. Plikšnys kandidatą į LR Seimą Audrių Endziną  pažįsta nuo vaikystės. A. Plikšnio archyvo nuotr.
R. Plikšnys kandidatą į LR Seimą Audrių Endziną pažįsta nuo vaikystės. A. Plikšnio archyvo nuotr.

Artėjančiuose Seimo rinkimuose Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje Liberalų sąjūdžiui atstovaus Audrius Endzinas. Keletu prisiminimų pasidalijo jį beveik visą gyvenimą pažįstantis rusniškis visuomenininkas Raimondas Plikšnys. „Jis visada buvo didesnis ir stipresnis už kitus“, - tvirtino pašnekovas.

A. Endzinas teigia, kad kiekvienas žmogus turi dirbti tai, ką geriausiai išmano. Jis įsitikinęs, kad su savo ilgamete patirtimi energetikoje galėtų daug nuveikti šio sektoriaus tobulinimui Lietuvoje. Audrius Seime daugiausia dėmesio planuoja skirti ekonomikos ir energetikos sritims.

Kad A. Endzinas išties bus patikimas Lietuvos Respublikos Seimo narys, neabejoja R. Plikšnys, kuris jį pažįsta nuo mokyklos laikų.

„Buvome klasiokai, suolo draugai. Draugavome studijų laikais. Tai buvo patys geriausi laikai. Gerai sutariame iki šiol. Audrius buvo  geriausias mano draugas. Toks ir tebėra. Jis išbandytas ir valdžia, ir ubago lazda. Juk kažkada buvo laikas, kada ir jam sunkiai sekėsi“, - pasakojo R. Plikšnys.

Anot R. Plikšnio, A. Endzinas – išlaikyta asmenybė, kilusi iš mokytojų šeimos.  Pašnekovas teigė, kad jis yra patikimas, sąžiningas, o kartais emocingas kaip ir visi.

R.Plikšnio manymu, Audriaus privalumas ir tas, kad LR Seime jis jau dirbo, o padaręs pertrauką, stebėjo viską iš šalies.

„Jis nori ir gali dirbti bei padaryti viską geriau. Akivaizdu, kad jis kažką nori keisti. Tai ir yra jo varomoji jėga. Jis gali, nes yra darbštus, viskuo domisi, aiškinasi, kas ir kaip, yra apsiskaitęs. Jis visada buvo didesnis ir stipresnis už kitus. Niekada nebuvo agresyvus. Viską spręsdavo su šypsena ir humoru, pasinaudodamas diplomatiją“, - tikino Raimondas.

Rusniškis kviečia spalio 11 dieną savo balsą skirti Audriui Endzinui.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš specialiosios Audriaus Endzino politinės kampanijos sąskaitos.

Užs. Nr. 2020/08/28-03


Foto galerija