Audrius Endzinas buvo padūkęs

2020-09-03
D. Gaubienė. Asmeninio archyvo nuotr.
D. Gaubienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Tai koks buvo Audrius Endzinas, liberalų kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimo narius? Šį kartą kalbėjome su buvusia jo klasioke, Klaipėdos apskrities mokesčių inspekcijos vyriausiąja specialiste Dangira Gaubiene. Pasirodo, būsimasis politikas ne tik neieškojo žodžių kišenėje, bet ir nesėdėjo vienoje vietoje.

Pasak pašnekovės, jis visada buvo patikimas ir nuoširdus bei pasiruošęs padėti žmogus.

„Visada su Raimondu jiedu sėdėjo klasės gale. Tad ir juokingų įvykių netrūko. Būdavo nepiktybinės išdaigos“, - teigė D. Gaubienė. Ji iki šiol prisimena, kaip jaunuolių šmaikštaus pajuokavimo nesuprato nauja ir jauna rusų kalbos mokytoja. „Ne daug trūko, kad liktų rusų kalbos pamoka be pedagogo“, - dalijosi prisiminimais ir juokėsi Dangira. Bet kaip ir visuomet, taip ir šį kartą viskas buvo išspręsta taikiai.

VMI specialistė sakė, kad Audrius buvo visada su geru ir sveiku humoro jausmu, taktiškas, tolerantiškas, visų įvykių centre.

„Jo žodis – patikimas. Į žvalgybą su juo eiti galima. Būti šalia jo nėra nuobodu. Išties įdomus žmogus. Su juo visada jautiesi gerai“, - tęsė pokalbį Dangira, gyvenanti Juknaičiuose. Ji laiko privalumu tai, kad A. Endzinas nebijo išsakyti savo nuomonės ir pastebėjimų. Anot D. Gaubienės, tai jis daro subtiliai ir taktiškai.

Pašnekovė visus kviečia ateiti ir išreikšti savo valią spalio 11 dieną vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose ir skirti savo balsą liberalui Audriui Endzinui.

Užs. Nr. 2020/09/02-01