Klaipėdoje ir Gargžduose – traksėdiškių stalo tenisininkų sėkmė

2020-09-04
Klaipėdos turnyro prizininkės ir turnyro Gargžduose dalyvės (iš kairės) Karolina Uksaitė, Auksė Arnašiūtė, Urtė Pavernikaitė su NVŠ vadovu-treneriu Jonu Piekautu.
Šilutės stalo teniso klubo „Varmas“ (vadovas Jonas Piekautas) neformalaus vaikų švietimo būrelio auklėtiniai traksėdiškiai iškovojo prizinių vietų Klaipėdoje ir Gargžduose surengtuose turnyruose. Pasižymėjo Lukas Raugevičius, Urtė Pavernikaitė, Auksė Arnašiūtė ir Karolina Uksaitė.

Klaipėdoje žaista Vakarų stalo teniso akademijoje. Varžėsi 11-12 bei 14-16 metų berniukai ir mergaitės. Turnyras vyko dviejų minusų sistema, bendroje grupėje, tačiau apdovanojimai išdalinti pagal amžiaus grupes.

Tarp jauniausių mergaičių pirmą vietą užėmė U. Pavernikaitė. Lemiamą partiją ji žaidė su treniruočių partnere K. Uksaitė. Laimėjo Urtė – 3:0. Karolina liko antra. Tarp vyresnių mergaičių sidabro medalį iškovojo A. Arnašiūtė. L. Raugevičius uostamiesčio turnyre tenkinosi penkta vieta.

Daug geriau jis žaidė rugpjūčio 23 dieną Gargžduose. Čia kartu su berniukais jėgas išbandė ir pajėgiausios Klaipėdos regiono mergaitės. Džiugu, kad tarp jų ir traksėdiškės. A. Arnašiūtė ypač atkakliai pasipriešino būsimajam čempionui L. Raugevičiui. Lukas nugalėjo, bet gavo pasikankinti. Dar vieną sunkią partiją L. Raugevičius žaidė pusfinalyje su Šilutės sporto mokyklos auklėtiniu Titu Venckumi (treneris Artūras Silius). Titas pirmavo setais 2:0, tačiau Lukas sugebėjo išlyginti ir persverti rezultatą - 3:2. Kitus varžovus L. Raugevičius įveikė lengviau. Antrą vietą užėmė klaipėdietė Brilita Jurevičiūtė, trečią – Vilius Šunokas. T. Venckus liko ketvirtas. A. Arnašiūtė – penkta. Geras pasiekimas kovojant su berniukais. U. Pavernikaitė ir K. Uksaitė tarp 17 dalyvių užėmė 11-12 vietas.

Suaugusiųjų turnyre Gargžduose pirmą vietą užėmė Marija Mikalauskytė, antras – Tomas Kojelis, trečias – Ramūnas Jasevičius (Klaipėda), ketvirtas – Jonas Piekautas, beje, apžaidęs R. Jasevičių rezultatu 3:1.