Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos ir filialų renginiai

2020-09-03

Viešojoje bibliotekoje:

Rugsėjo 8 d. 15.00 val. – konstruojame: užsiėmimai su elektronikos konstruktorių rinkiniais; 15.00 val. – robotikos užsiėmimai su konstruktorių „LEGO MINDSTORM EV3“ rinkiniais.

***

Rugsėjo 9 d. 17.10 val. – muzikos performansas su perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (vadovas Gediminas Mačiulskis): renginyje bus pristatyta Vakarų Afrikos būgnų muzika, dainos, instrumentai. Kartu išmoksime bendrą afrikietišką ritmą.

***

Rugsėjo 10 d. 15.00 val. – interaktyvios pramogos (boulingas, šokiai, aukštikalnių įveikimas, 3D akiniai) ir stalo žaidimai.

***

VB filialuose:

Rugsėjo 8 d. 14.00 val. Kintų fil. – robotikos užsiėmimai su konstruktorių LEGO WeDo rinkiniais; 15.00 val. Šylių fil. – poezijos skaitymai bei literatūros parodos ,,Ir nusinešė saulę miškai“ pristatymas. Skirta poeto Pauliaus Širvio (1920–1979) 100-osioms gimimo metinėms.

***

Rugsėjo 10 d. renginiai, skirti rašytojo R. Černiausko (1950–2011) 70-osioms gimimo metinėms: 13.00 val. Žemaičių Naumiesčio fil. – literatūros popietė „Pasakų ložėje“: istorijos iš rašytojo Rimanto Černiausko knygų; garsinis knygos „Slieko pasakos“ skaitymas, pasidalijus vaidmenimis; 16.00 val. Švėkšnos fil. – atminties vakaras  „Rimantas Černiauskas“: atsiminimais apie kraštietį rašytoją R. Černiauską dalinsis buvę bendražygiai, artimieji, draugai. Petro Šmito (Klaipėda) fotografijų parodos „Draugai“ pristatymas. Muzikuos kaimiškos muzikos kapela „Šilo aidai“ (vad. Antanas Kmita).

***

Rugsėjo 12 d. 12.00 val. Inkaklių fil. – Virginijos Rukšnaitienės (Inkakliai) karpinių parodos pristatymas, dalyvaujant autorei.


Straipsnio komentarai

..2020-09-04
renginiai, nors turėtų skaitytis kaip nurenginėjimai ir išrenginėjimai. Tai irgi geras naujos kartos "dvaro" ir dvarininkysčių pavyzdys. Jeigu kažkas nagrinėtų ateityje pinigų srautus kurie skiriami tokioms įstaigoms tai turėtų "susiprasti" kad čia virte virė šviesuolių inteligentų gyvenimas, nors tikrovėje tos bibliotekos stovi tuščios tuštutėlės. Jeigu kas suorganizuojama tai sueinama panašiai kaip į tuos balsavimus kur atseit dėl alaus butelio, nors iš tikrųjų kaip ir tenais taip ir čia dalyvaujama nes dalyvavimas būtinas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka