Į valdžią turi eiti protingi!

2020-09-09
A. Kirvelevičius mano, kad A. Enzinas nėra verkšlenantis žmogus
A. Kirvelevičius mano, kad A. Enzinas nėra verkšlenantis žmogus

Šilutiškis Artūras Kirvelevičius sako, kad kandidatą į Lietuvos Respublikos Seimą liberalą Audrių Endziną pažįsta daugiau nei pusę amžiaus ir bendrauja iki šiol. „Galėčiau daug apie jį gero pasakyti“, - tikino A. Kirvelevičius. Tai koks jis?

„Jis niekada nebuvo kvailas ir aktyvus. Klasėje daug išdaigų nekrėtėme, bet jų viena kita buvo. Jis visada mokėjo save apginti. Yra pedagogų sūnus“, - pradėjo pokalbį Artūras.

Pasak jo, Audrius nuo vaikystės sportavo - lankė baidarių treniruotes ir tais laikais pirmasis įvykdė pirmąją atskyrį suaugusiųjų normatyve. Todėl kandidatas į LR Seimą puikiai supranta, kokioje varganoje bazėje šiandien sportuoja Šilutės jaunimas. Jis gali rasti būdų, kaip išspręsti finansavimo problemas.

Dabar A. Endzinas  lanko teniso treniruotes.

Pašnekovas sakė, kad su A. Endzinu mokėsi profesinėje mokykloje elektriko specialybės. „Mokyklą Audrius baigė raudonu diplomu ir į aukštąją mokyklą buvo priimtas be papildomų egzaminų. Jam viskas buvo nesvetima, kas žmogiška. Jis viskuo domėjosi. Žavi jo savybės – užsispyrimas, valia. Labiausiai žavi tai, kad jam rūpi šeima. Ji jam pirmoje vietoje. Meilė ir rūpestis anūku  - jos nesuvaidinsi... Jis daug skaito. Jo galvoje niekada netrūko idėjų. Ir iki šiol jų netrūksta. Žodžio kišenėje neieško. Galėčiau daug apie jį gero pasakyti“, - teigė A. Kirvelevičius.

Jis kviečia visus ateiti šių metų spalio 11 d. prie balsadėžių, išreikšti savo valią LR Seimo rinkimuose ir savo balsą atiduoti vienmandatininkui A. Endzinui.

„Į valdžią turi eiti protingi. Aš už Audrių. Tai kandidatas, kuris nėra verkšlenantis ir viską išsprendžia pats“, - kalbėjo šilutiškis.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš specialiosios Audriaus Endzino politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 2020/09/09-01