Pedagogas Č. Normantas: „Audrius gali!“

2020-09-11
Į klausimą koks gi buvo A. Endzinas mokyklos laikais, pedagogas Č. Normantas atsakė šmaikštaudamas.
Į klausimą koks gi buvo A. Endzinas mokyklos laikais, pedagogas Č. Normantas atsakė šmaikštaudamas.

Norinčių pasidalinti mintimis, prisiminimais apie Šilutės liberalų kandidatą į Lietuvos Respublikos Seimą Audrių Endziną netrūksta. Taigi, kodėl Audrius turi būti Seimo nariu? „Atsakymas paprastas“, - sako Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojas Česlovas Normantas.

Į klausimą, koks gi buvo Audrius mokykloje, pedagogas atsakė šmaikštaudamas: „Jis buvo storuliukas, po to šiek tiek burundukas, o po to išaugo ir drauge lankėme irklavimo treniruotes“.

Pasak pašnekovo, A. Endzinas buvo nuo mažens užprogramuotas būti kultūringu, mat jo tėvai buvo pedagogai.

„Drauge mokėmės mokykloje. Keliai išsiskyrė, kai tapome studentais. Po studijų vėl susitikome. Kai dvi kadencijas ėjo Lietuvos Respublikos Seimo nario pareigas, vėl retai susitikdavome. Po to vėl tie keliai suvedė, suradome bendrą hobį – lauko tenisą“, - teigė mokytojas.

Smagu dabar prisiminti, jog jauni būdami kartais ir pakortuodavom. Visaip būdavo, jisai mokėjo laimėti, bet kas dar svarbiau – pralaimėti taip pat.

Č. Normantas tvirtina, kad Audrius visada buvo darbštus, pareigingas ir atsakingas. Todėl neabejoja, kad būtų puikus LR Seimo narys.

„Kodėl Audrius turi būti Seimo nariu? Atsakymas paprastas. Jis paprastas, protingas, yra kraštietis. Tikrai gali dirbti Tėvynės labui. Pasitikiu juo. Jei žmonės patikės ir jį išrinks, tikiuosi, kad jis atstovaus atsakingai, nenuvils savo rinkėjų. Audrius gali. Jis tikrai gali dirbti ir būti mūsų tautos atstovu“, - dėstė pedagogas.

Šilutiškis politikui linki sveikatos, gerų minčių ir jų išsipildymo.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš specialiosios Audriaus Endzino politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 2020/09/11-03


Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?